Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не е от най-същите,ма както и да е.Ето ори буксата на Стило.Виждаш ли разликата?Липсва така наречения "Втори плюс",или този който пуска или спира радиото през контакт.Това става през CAN шината.И изхода за автоматична антена е преместен.
    Прикачени файлове
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    Коментар


      Кажи ми коя жица е за Illumination ?Т.е. като пуснеш фаровете да намаля DIM-а на радиото.Ама не са ОРИ радиото, друго съм монтирал и естествено не съвпадат пиновете Само Вие двамцата се кефите на иначе ужасният звук от фабричното CD
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        На ори буксата няма илюминация.И тя е по CAN.А на еврото е проводника с оранжев цвят. Майна,не знам какво не ти харесва Вистеона?Свири прилично с хубави колони.И чейнджъра си свири добре,не прескача.А като му боднеш и читаво стъпало с един сандък с 12" басче става приказка. Много грозно с друго радио изглежда таблото.Имам пластмасов преходник,но смятам да го продам.
        Octavia RS
        Evo 10-служебната играчка.

        Коментар


          Нейде четох че не минава по КАН илюмито.Пак ще трябва да ровя
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Може ли някой да ми каже как е пуснал 2-ри плюс на друга евробукса, за да ползва СД различно от оригиналното. При мен е леко побългарено затова питам, как би могло да стане без да получи окъсяване някъде по веригата.
            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

            Коментар


              Момци .. искам да Ви кажа че моята букса е доста по различна и има бая проводника в повече .... Като гледам твоята снимка ти липсват бая кабелчета .... !При мен тази част която е за плюса и минуса са заети всички места и до червения проводник имам още един който беше свободен!И като пусна ориг цд си пуска 12В, като спра цд-то спира и 12В!На него съм закачил ремоут контрола за ампа.

              Коментар


                Липсват му, защото по тоя начин изглежда оригиналната букса :D.
                Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                Коментар


                  tomsan написа:
                  Липсват му, защото по тоя начин изглежда оригиналната букса :D.
                  Брат,два дена се опитвам да му обясня,че неговата букса не е оригинална. Вероятно е имал читава музика,която се е изгубила някъде по трасето....И му е останала само евро буксата. Или,ако е оригиналната букса,е имало заводски усливател и каса. И няма смисъл всички пинове да са запълнени.
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар


                    Някой от колегите със Стило може ли да каже дали има празен ход на педала на газта ? Тръгването е малко трудно, съединителят и той си боксува по принцип леко, но тоя празен ход + кофти съединител прави всичко по сложно. По принцип мислех да го сменям, но искам да разбера има ли си го тоя празен ход по принцип на педала на газта или само при мен е така ? Става дума за ход едно 2см поне. Споделете, моля )
                    Fiat Brava 1.4 12V

                    Коментар


                      Това на Бравата ли ? Щото кристалната топка не казва, кво Стило караш
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Не, на Стилото. Стилото е 1.6 16V.
                        Fiat Brava 1.4 12V

                        Коментар


                          Dandy написа:
                          Не, на Стилото. Стилото е 1.6 16V.
                          Аз съм със същият мотор, "празният ход" на газта, при мен се получава когато МАР сензора и дроселовата клапа станат мръсни. Обикновенно ги почиствам на 2-3 месеца - сензора с контактен спрей (трябва много да се внимава, че лесно може да се прецака) а дросела просто забърсвам със суха кърпа, въпреки че и за това си има отделен спрей. Предполагам, че при мен се замърсяват от големия разход на масло - 0.5л/1000км, но при теб може да не е от това.

                          Коментар


                            Колеги, прехвърлих темата нямах нерви да изчета всичко. Това което търсех е дали имам изход за AUX понеже на навигацията на стилото ми показва такова меню но незнам каде е изхода, ако някой знае да драсне.
                            ex :Fiat Stilo Schumacher Edition, Red, 1.9jtd 140hp.

                            Коментар


                              Че има, има.Въпроса е какво искаш да включваш ?Доколкото знам само xcarlink и changer може.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                Аз Changer имам искам примерно мп3 плаър, не съм на зор просто ми е интересно дали има някъде изход гледах уш нищо невидях
                                ex :Fiat Stilo Schumacher Edition, Red, 1.9jtd 140hp.

                                Коментар

                                Working...
                                X