Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няма настройка, щом не ти писка за грешка, значи го нямаш като функция.--------Случайно някой да знае габаритите на акумулатора на JTD ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      Колеги,какво е положението с махането на катализаторите(2 броя) и заместването им с резонатори? При положение ,че имам 3 ламбда сонди.По една на всеки катализатор и една обща след тях.Ако някой може и да сподели цени и къде може да се направи качествено процедурата.
      Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

      Коментар


        Aз свалих единия(крайния), но нямам сонди.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          Точно тези три сонди ме притесняват.Дали въобще ще може да се сложат резонатори или ще трябва пак катализатори?
          Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

          Коментар


            Чувал съм че имало някакви симулатори на сонди.Само съм чувал без да се ангажирам с конкретни твърдения.
            AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
            HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
            Kawasaki ER-6n'2012

            Коментар


              Aз се разминах с така наречената "пура"Ako не си направил 140-150 000 не ги махай, грубо толкоз изкарват И преди някой да ме награби - винаги има изключения.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                Това е твоята изпускателна система:
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Емо,а има ли разлика в шума и динамиката,че и аз съм се замислел да махам моите.
                  AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                  HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                  Kawasaki ER-6n'2012

                  Коментар


                    Да ,тая гадост е! Не смея да питам по гаражчетата за грънци ,че те са велики и ще кажат ,че няма проблеми.Ще извадят флекса и ще ми светнат лампите по таблото :D .(колата мина 220000км)
                    Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                    Коментар


                      emzo написа:
                      Aз се разминах с така наречената "пура"Ako не си направил 140-150 000 не ги махай, грубо толкоз изкарват И преди някой да ме награби - винаги има изключения.
                      Аз да питам що заварявате с оскижен?Кога успя да сложиш скоби на меката връзка оня ден разнищвахме темата?
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        iakvvu написа:
                        Емо,а има ли разлика в шума и динамиката,че и аз съм се замислел да махам моите.
                        В шума - не, за "отпушване" няма да коментирам, че да не подведа някого.
                        Tornado написа:
                        Аз да питам що заварявате с оскижен?Кога успя да сложиш скоби на меката връзка оня ден разнищвахме темата?
                        На 1ия ти въпрос - нямам никаква идея, не трябва ли ? Аз я закарах просто да го свалят, не знам с какво и защо.На 2ия въппрос - бързо пипам, ама ефект нямаше -------Ванка, за 1ия катализатор трябва нещо такова:Ако можеш да направиш такъв downpipe и аз искам
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Това в ляво не може ли просто да се избуши
                          Marea Weekend HLX Jtd 110

                          oO(_)____////____(_)Oo

                          Коментар


                            То сигурно може, но ще се наруши диаметъра предполагам. Като цяло не съм наясно.------http://www.youtube.com/watch?v=-caKNzhZvbg
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              Като сменях летните гуми със зимни, реших
                              Прикачени файлове
                              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар


                                Какви накладки сложи ? Промяна ?
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X