Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Благодаря на всички.
    FIAT STILO SW 1.9 JTD 115

    Коментар


      Така и така сме заговорили за охладителна система в последните мнения, може ли някой по-запознат да ми каже при отворен термостат мAркучът след термостата към радиатора трябва ли да бъде топъл. Мисълта ми е следната че при стария термостат този мAркуч беше топъл, а този на изхода на радиатора към 2-рия кръг стоеше студен, а с новият термостат в отворено положението е обратното. Като цяло ме интересува при отворен термостат и двата кръга ли трябва да върти, защото при обезвъздушаването след монтажа на новия термостат направих една грешка, която се опасявам да не причина за неправилната работа на системата като цяло.Благодаря предварително на всички отзовали се :D.
      Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

      Коментар


        Само един въпрос, как си обезвъздушил системата, като те я самообезвъздушаваща (сложна дума, selflbleed е къде по-лесна) ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          Като оставих капачката на казанчето отворена.П.п Фалшива тревога от моя страна, понеже ни е по-малко селцето, преди малко покарах повече от обичайното след като стрелката закова в средата и всички мъркучи си бяха топли. Явно съм останал с грешно впечатление, че в момента на отиване на стрелката в средата, веднага отваря термостата, явно му трябва още около километър за да отвори напълно .МАРКУЧ, колега, мАркуч. Модераторски екип на fiat-bg.org
          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

          Коментар


            emzo написа:
            @Martin’s - ако може снимка на тази на радиатора, защото последно като гледах нямаше.Да не се окаже , че и радиатора ми е друг
            Ето снимки ...http://www.picvalley.net/u/2980/1063...789HOXM8Fl.JPG
            Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

            Коментар


              Колеги,не ми работи подгряването само на лявото огледало.Какво да проверя? Стило 1.9 ЖТД 5вр. 2001
              Стило 1.9 JTD 115 к.с.5 вр.2001 г.

              Коментар


                Съжалявам за отклонението в темата , но някой може ли да сподели какво се случи с темата от вчера за "Тресене при потегляне" на Стило.МОЛЯ, ако може след някакъв вариант на отговор,мнението ми да бъде изтрито,за да не пълним темата с ненужни въпроси?
                Fiat Stilo 1.2 - 16v
                80hp - 6 Speed '02

                Коментар


                  195/65/15 на какво налягане ги карате ?Аутодата казва 1.9 за всички двигатели, аз ги карам на 2.0 ама май ми се виждат мекички.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    На 2.2 ще са ти 6 миналата година един гумаджия ми напомнпи зимните гуми на 3.5 щях да откача като видях... друса кат за световно.
                    Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
                    Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

                    Коментар


                      emzo написа:
                      195/65/15 на какво налягане ги карате ?Аутодата казва 1.9 за всички двигатели, аз ги карам на 2.0 ама май ми се виждат мекички.
                      При мен предните 2.0,задните 1.8
                      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                      Kawasaki ER-6n'2012

                      Коментар


                        В книжката на колата го дават 1.9 нормално и 2.1 (по-натоварена).Иначе преди години напомпах зимните гуми на бравата така,че да ми харесат визуално.Е оказаха се на 3 и нещо атм.! :D Аз лично ги карам 2.1 предни, 2 задни.
                        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                        Коментар


                          Не знам защо го заснех, ама ето как запали при 6.5гр.http://www.youtube.com/watch?v=K86n3glMKmg
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            Емо не са притиснявай, мойта си пали така сега в студовете, даже при запалването държи обороти малко по-високи от 1000, което го отдавам на изгорялата свещ.
                            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                            Коментар


                              Да съм казал, че се притеснявам Като стане по-студено ще снимам пак, но около 1-2гр държи 950-1000рпм отначало.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                Този ойл левъл, само при дизела ли излиза, аз поне при мен не знам да го има това, или кажете от къде може се нагласи в менюто??

                                Коментар

                                Working...
                                X