Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги от десетина дни насам наблюдавам някви аномалии с датчика на багажника, само да стане малко по-влажно навън и започва да писука постоянно че е отворен, отварям затварям и не реагира въобще, остава си в положение на отворен. Ще съм благодарен на всякакви съвети, дали е поправимо, ако може да се свали и да се почисти по някакъв начин или направо трябва да се смени :D.
    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

    Коментар


      колеги аз съм с бензин 1.8 лятото термостата стигаше средата и не мърдаше. Прави ми впечатление че сега като застудя при отваряне на термостата и като е пуснато парното спада леко после пак отива на средата и така помръдва все по малко докато се затопли
      FIAT STILO 1.8 I

      Коментар


        tomsan написа:
        Колеги от десетина дни насам наблюдавам някви аномалии с датчика на багажника...
        За да не се повтарям: Цък! Подробно за този проблем можеш да прочетеш (на английски) във fiatforum.com.
        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          Мерси Pecho, за това със смяната на бравата го знам, но точно в момента нямам пари за друга брава, пък и тия микропревключвателчета са голям въртел...
          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

          Коментар


            Колеги , как е от към поддръжка тази кола , за 1.9 JTD питам?

            Коментар


              Колеги стиловци много ми е интерестно колко гори стилото 1.9 JTD на място?Защото един приятел има Шкода Фабия 1.9 SDI и на борд компа показва 0.4l/h !A Стилото колко гори на час?

              Коментар


                На чичо ми шкодата дизел 1.9 гори 3/100км извънградско при 100км/ч.

                Коментар


                  Хаби тя, 1.1/100@PB 5989 MP - закачаш я на диагностика гледаш при празен ход, какво гориво отива и го смяташ в литри за час.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Другата седмица като взема двувратото Стило от Плевен шъ ви кажа какво гори на празен ход.
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      Някой може ли да каже от къде трябва да се обезвъздуши Стило 1.9 жтд 115 (за охладителната система става въпрос)
                      FIAT STILO SW 1.9 JTD 115

                      Коментар


                        Пълниш казанчето, оставяш го отворено и почваш да караш докато не дръпне течността от него, след това пълниш до Максимума, затваряш и си готов.
                        Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                        Коментар


                          gogo_ben написа:
                          Някой може ли да каже от къде трябва да се обезвъздуши Стило 1.9 жтд 115 (за охладителната система става въпрос)
                          Има две пробки - едната е до левия фар, на радиатора е и се развива лесно със стотинка от 50, защото мястото не е много удобно ... Другата е - като застанеш от лявата страна - зад двг. има маркучи - едни тънки черни, май отиваха към термостата ... е като се загледаш - на тях има една врътка ...
                          Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

                          Коментар


                            @Martin’s - ако може снимка на тази на радиатора, защото последно като гледах нямаше.Да не се окаже , че и радиатора ми е друг
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              При мен няма нито една,а на приятел Стилото има само на мъркуча към радиатора на парното след термостата.Наливам и карам след време доливам.Едва ли охладителната система на различните партиди ще е различна при положение че термостата на всички е един и същ.Така или иначе има допълнително мъркуче за самообезвъздушаване към казанчето,така че дали има някъде пробки или не е без значение.
                              AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                              HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                              Kawasaki ER-6n'2012

                              Коментар


                                При смяната на моя термостат преди 10-тина дни, пробки не видях никъде...
                                Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                                Коментар

                                Working...
                                X