Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    svetljotod написа:
    Това пак за стрелката на бензина, при мен не е така, кове си на реалното равнище, преди имах лада самара там се смъкваше при баири и по нанадолнище се дигаше, бях чел че датчика в резервоара при самарата се прецаквал нещо, и от там ставало така, тука не знам на какъв принцип е ! Не знам колега не искам да те плаша нещо просто споделям! Поздрави
    Ами, искаш да кажеш, че като колата ти е на нагорнище, например и я запалиш така, ще ти показва същото, което и когато е наравно? Тя стрелката си работи с прост поплавък, на тойота корола 2008-ма електронното нивомерче, също показва различно

    Коментар


      Еми на баир с максимум 1мм ще показва по-малко от наравно място!

      Коментар


        svetljotod написа:
        Еми на баир с максимум 1мм ще показва по-малко от наравно място!
        Да ти кажа... не си заставал на хубав баир Питай другите да видиш, че и при тях е така

        Коментар


          Здравейте колеги, тъй като ми предстой смяна на термостат се чудя дали да взема оригинален Беер или да заложа на нещо по-евтино, ще съм благодарен да споделите какви са вашите наблюдения върху отделните марки и струват ли си повечкото пари за Беер.Благодаря предварително.
          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

          Коментар


            Последно ... преди 9 месеца - Вернет 110лв, Behr - 125лв.Ти кое би избрал =---Питай колегата mitaka_71
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              какви са симптомите за счупен термостат гледам доста сте ги сменяли? не загрява колата ли или прегрява?

              Коментар


                Караш докато загрее колата, стрелката трябва да стигне средата и без значение наклон, баир, равно - да стои там, не отговаря ли на тези условия - портфейла ти е време да олекне.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  В момента Вернет 100лв, Беер 145лв без отстъпките...
                  Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                  Коментар


                    emzo написа:
                    Караш докато загрее колата, стрелката трябва да стигне средата и без значение наклон, баир, равно - да стои там, не отговаря ли на тези условия - портфейла ти е време да олекне.
                    икога не мърда от средата веднъж на морето по един баир мина леко нагоре и силно ме изненада само тогава е било откакто я имам 3 години вече

                    Коментар


                      Здравейте колеги!Изчетох темата с интерес и честно казано съм малко уплашен от всичките проблеми с, които сте се сблъскали досега. Имам колата от около година и се държи чудесно, никакви проблеми досега, единствено губеше обороти като студена, но видях тема в английския фиат форум, където препоръчваха да се почисти дроселовата клапа и стъпковото моторче. След тези интервенции -проблеми никакви. Сложих си газова в ландиренцо в ситигаз във Варна и мога само да похваля момчетата, вече 8 месеца никакви проблеми, само скоро трябва да сменя филтъра. Та проблемът ми в момента е едно триъгълниче с удивителна, което свети и не мога да разбера от какво. Бихте ли ми препоръчали сервиз във Варна, където разбират от италиански коли и могат да ми направят диагностика?Edit: Извинявам се ако съм объркал раздела, може би темата е за бензинови двигатели, ако сметнат модераторите нека я преместят, виждам, че държите на правилата

                      Коментар


                        tomsan написа:
                        В момента Вернет 100лв, Беер 145лв без отстъпките...
                        Аз пък в axm-auto видях BEHR за 125 лв. както каза emzo, самоче незнам дали цените са актуални. Тази седмица мисля да отида до магазина им в София да го взема. А в тази връзка - как става тази врътка с отстъпката за форума ?
                        Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

                        Коментар


                          Казваш Stelio89 и си готов с 10% отстъпка.
                          Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                          Коментар


                            rost66 написа:
                            Здравейте колеги!Изчетох темата с интерес и честно казано съм малко уплашен от всичките проблеми с, които сте се сблъскали досега. Имам колата от около година и се държи чудесно, никакви проблеми досега, единствено губеше обороти като студена, но видях тема в английския фиат форум, където препоръчваха да се почисти дроселовата клапа и стъпковото моторче. След тези интервенции -проблеми никакви. Сложих си газова в ландиренцо в ситигаз във Варна и мога само да похваля момчетата, вече 8 месеца никакви проблеми, само скоро трябва да сменя филтъра. Та проблемът ми в момента е едно триъгълниче с удивителна, което свети и не мога да разбера от какво. Бихте ли ми препоръчали сервиз във Варна, където разбират от италиански коли и могат да ми направят диагностика?Edit: Извинявам се ако съм объркал раздела, може би темата е за бензинови двигатели, ако сметнат модераторите нека я преместят, виждам, че държите на правилата
                            Триъгалника свети постоянно или докато караш и светва?
                            STILO JTD 1.9- 115 BLACK

                            Коментар


                              Brevetti написа:
                              Казваш Stelio89 и си готов с 10% отстъпка.
                              Благодаря, колега
                              Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

                              Коментар


                                Поредният проблемен модул в Стило...Симптоми-предните чистачки не работят или заработват когато решат без това да има някаква друга зависимост,свързана с положението на лоста им или друго.Решението-смяна на кондензаторите по управляващата платката на чистачките(два са-10 микрофарада и 100 микрофарада),а профилактично и презапояване на спойките по платката или поне на тези които осигуряват куплунга към инсталацията на колата.Платката е една за предните и задната чистачки.Намира се в пакетният превключвател на волана,който обединява превключвателите за мигачите и чистачките.Няма да описвам как се разглобява.Много е лесно и всеки който има желание да го направи ще може.Само ще кажа че се сваля волана и всичко което следва след него нанизано на корминият прът.
                                AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                                HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                                Kawasaki ER-6n'2012

                                Коментар

                                Working...
                                X