Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес беше отделено време за Дон Стильо Де Калпачо.Oсвен, че си го шорт шифтнах, мога да се похваля и с хакването на круиз-а :PА си мислех, че светела в червено ... хахаМоля пиши на български!Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      Какво индикира триъгълник с удивителен в него?

      Коментар


        malfunction indicator light - демек ти казва, направи ми диагностика.Един съвет - на т’ва стило му разкарай джиджавката от ренде5 и му сложи истински термостат.Ако мислиш да го караше де ....
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          Тъй по ми харесва на мене, мислех и JTD да махам, ама да всява смут п.с. т’ва двойно залепващо тиксо .... бе бая тръкане си иска ....и чоплене.После малко пастичка и ръчно търкане поради липсата на машина ....
          Прикачени файлове
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            До колкото знам е с истински термостат. Тва ми е най-малкия проблем. Утре ще го погледна.

            Коментар


              emzo написа:
              Днес беше отделено време за Дон Стильо Де Калпачо.Oсвен, че си го шорт шифтнах, мога да се похваля и с хакването на круиз-а :PА си мислех, че светела в червено ... хаха
              Какво му хакна на крузконтола? Как светеше лампичката иначе? Скоро ще я свърша тая работа, даже си разпечатах ръководството ти за, което съм ти много благодарен

              Коментар


                Aaaаа има, има. Скрит е там вътре в маркуча, но както каза това да ти е кахъра --------@neonglow - По принцип не свети изобщо
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  emzo написа:
                  Aaaаа има, има. Скрит е там вътре в маркуча, но както каза това да ти е кахъра --------@neonglow - По принцип не свети изобщо
                  Аа, ами как го направи да свети, все си мислих, че като свържа кабелите и копчетата и ще светне?

                  Коментар


                    emzo написа:
                    Aaaаа има, има. Скрит е там вътре в маркуча, но както каза това да ти е кахъра --------@neonglow - По принцип не свети изобщо
                    Доколкото разбирам става въпрос за моето Стило удареното . Не пипай термостата от Реното защото си бачка чудесно. Въобще по двигателя нищо не пипай а само карай и се наслаждавай. При мен не е светила лампичка с триъгълник ,може сега нещо след удара да е станало.
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      Ok. Само да ти кажа, че колата е цялостно пребоядисвана и има кит на много места. Не знам тези в автокъщата какво са ти казали. Както и да е няма значение. Днес видях че маркучите на интеркулера са омаслени и там трябва да се бутне малко.

                      Коментар


                        То ако тръгнеш да го гледаш. ше излазат многу неща ама после Коцев ще вика ,. че аз съм оцелил дефектна броойка и все съм ремонтирал.-----Тая каляска, вече близо 2 месеца набивам пари в нея и не мога да я направя в безгрешно* състояние* разбирай перфектно, щях да ползвам чуждица ама ...
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Е па как една година го карам и мия и пастирам не съм забелязъл че е пребоядисвано Стилото. както и да е дано му оправите задницата и стане машинката . :D
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            някой да знае какви са размерите на оригиналните чистачки за Стило?

                            Коментар


                              xaerial написа:
                              някой да знае какви са размерите на оригиналните чистачки за Стило?
                              5врато:Шофьорска - 550мм.пасажерска - 450мм.Хубаво ще е да се добави в 1иа пост на темата.К’во ще правите без мене като ме баннат
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                Вчера пак почистих дроселовата клапа, защото два пъти ми изгасна докато се спусках по инерция на АМ Тракия. Интересното е, че нямаше едри боклуци и не беше толкова зацапано около клапата, самата тя беше чиста отпред. Като бръкнах навътре, парцала излезе черен, откъде е тая чернилка във смукателния колектор, нали нямам EGR аз? Мисълта ми е, че съвсем леко да се зацапа тая клапа и започват да играят тия обороти.

                                Коментар

                                Working...
                                X