Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    Браво, браво, то ако чакаше от мене инфо за това огледало .... И аз бая се изпонадрах с тоз датчик.
    Emzo, между другото за свалянето на стъклото няма нужда да сваляш огледалото и става за 20 сек., натискаш огледалото отдолу и с права отверка отгоре почваш да натискаш. то е хванато на няколко щипчици. Аз свалих моето и след замерване установих, че стига ток до там и реотаните за изгоряли.Сега чакам с нетърпение да го тествам в реални условия )

    Коментар


      Аха, предполагам от морга взе друго или ?
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Някой знае ли със сигурност дали предна броня на Стило с 2 врати става и за Стило с 5 врати?
        Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

        Коментар


          Става, но ще иска доизкусуряване, виж тази тема, 2-3-4 стр. назад.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Въпроса е какво ще е това доизкусуряване, тъй като така и така потроших цялата предница и ще сменям и фарове и броня, та сега като трябва да купувам се чудя дали мога да взема тази от 3 врато Стило, защото е по-красиво
            Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

            Коментар


              emzo написа:
              Аха, предполагам от морга взе друго или ?
              Не, от AXM 27лв с отстъпката

              Коментар


                fotop написа:
                emzo написа:
                Браво, браво, то ако чакаше от мене инфо за това огледало .... И аз бая се изпонадрах с тоз датчик.
                Emzo, между другото за свалянето на стъклото няма нужда да сваляш огледалото и става за 20 сек., натискаш огледалото отдолу и с права отверка отгоре почваш да натискаш. то е хванато на няколко щипчици. Аз свалих моето и след замерване установих, че стига ток до там и реотаните за изгоряли.Сега чакам с нетърпение да го тествам в реални условия )
                Я ми обясни как го свали стъклото и огледалото, защото на мен не ми работи датчика за външната температура, всъщност, не знам какво не работи, не показва нищо Само го напъвам огледалото и се маха, така ли? Искам да премеря дали стига ток до там, да знам какво е поне.

                Коментар


                  neonglow написа:
                  fotop написа:
                  emzo написа:
                  Браво, браво, то ако чакаше от мене инфо за това огледало .... И аз бая се изпонадрах с тоз датчик.
                  Emzo, между другото за свалянето на стъклото няма нужда да сваляш огледалото и става за 20 сек., натискаш огледалото отдолу и с права отверка отгоре почваш да натискаш. то е хванато на няколко щипчици. Аз свалих моето и след замерване установих, че стига ток до там и реотаните за изгоряли.Сега чакам с нетърпение да го тествам в реални условия )
                  Я ми обясни как го свали стъклото и огледалото, защото на мен не ми работи датчика за външната температура, всъщност, не знам какво не работи, не показва нищо Само го напъвам огледалото и се маха, така ли? Искам да премеря дали стига ток до там, да знам какво е поне.
                  Вкарваш права отверка отгоре в средата на огледалото, натискаш с другата ттъка с палеца отдолу в средата и почваш и с отверката да натискаш внимателно. След като се откопчее отгоре от щипчиците, внимателно продължаваш с отверката от всички страни докато не освабодиш цялото стъкло..

                  Коментар


                    Колеги, туй чудо на техниката ме изкара точно 2 месеца, давайте предложения за друга марка и откъде да поръчам ?
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      SNR от "Триера"

                      Коментар


                        Не съм подозирал, че ще го кажа, ама :Благодаря Въздушния ще помага
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          emzo написа:
                          Не съм подозирал, че ще го кажа, ама :Благодаря Въздушния ще помага
                          Шъ помогна въ, ко да въ правя.

                          Коментар


                            То е писано по-назаде, ама да го има пак:Късия ремък, който елиминира компресора е от 890 до 900мм.JTD115
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              Емо и моя е КБС, пък вече 4 месец кара и нямам оплакване за сега, освен че нещо се е раздрънкала шайбата, ама трябва да я сваля да видя защо дрънка така.
                              Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                              Коментар


                                Ми тъй де, то почна да дрънчи и после стана мама миа.
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X