Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Слаб акумулатор ?Колега, вземи си кабел (40-45лв), намери един лаптоп, изтегли си кракнатата версия на фиатекускан и сам я гледай, с 2 диагностики си избиваш кабела !
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      Благодаря колега ще го направа тези дни малко да се освободим от работа и ще пиша.
      FIAT STILO 1.2 16 V.

      Коментар


        software

        здравеите,преди време писах по този вапрос.имам кабел елм327-в2.0.но за да чета и ресетвам грещките ми трябва софт.какав и откаде.пробвах фиатекускан,но ми искат рег.,имам грещки;engine fault;stop engine-airbag fault.а между другото си купих нов маф.http://cgi.ebay.co.uk/Air-Flow-Senso..._904добра цена мисля извинявам се,но сам в лондон,пц-то ми е само с латиница и не зная каде са някои букви.Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Модераторски екип на fiat-bg.org
        Ако нещо работи дори и не както трябва не се пипа за да не спре напълно./лично мнение/

        Коментар


          Днес, се захванах с 4 неща и свърших само 3 - почистих throttle body-то - не беше кой знае колко мръсно: Съответно и разлика в поведението не усетих никаква.- почистих и самия ЕГР клапан - интересно, че той си беше направо чист- смених пистовия ремък и лагера на климатика - моя съединител е на резба, няма гайка: - пуснах окабеляване за темпомат, но не можах да го подкарам п.с. 150 000 км.п.с.с. Ако някой пък иска да си прекара кабел за усилвател става много лесно:
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            тампон за ск. кутия

            здравейте!смених дебитомера сас нов такав от пиербург,по данни от форума,колата промени коренно работата,има по-голяма мощност при ниски обороти и няма пушек.сварзах колата с лаптопа-елм327,фрее версиятя на фиат еку скан,но не мога да чета аирбега.на таблото се появява аирбаг фаилуре,размествам седалките и изчезва.нормално ли е?Имам питане .преди време четох вав форума,но немога да го открия каде,че има два модела тампони за ск.кутия,ако имате вазможност пуснете линк или номерата им и кой е по-добре да се сложи.Благодаря От каде да взема фрее палната версия на ецу скана?Благодаря!
            Ако нещо работи дори и не както трябва не се пипа за да не спре напълно./лично мнение/

            Коментар


              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                Това да не са новите фарове от 580лв. ?Някаква информация за тях ...
                Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

                Коментар


                  Te са, но не са моите.Просто намерих снимката.Някой да ми каже как да намеря номерата на ори джантите в епер, конкретно ме интересуват капачките, ако изобщо ги има де ....Линк
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Тези са с номер 46746586 дават ги за стило 2003-
                    Прикачени файлове
                    Marea Weekend HLX Jtd 110

                    oO(_)____////____(_)Oo

                    Коментар


                      Това е емблемата обаче.Предполагам това трябва да е.Линк
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Здравейте колеги,къде се намира датчика за светлините за задна, че ми загаснаха и двете крушки

                        Коментар


                          На много гадно място.Ключ 19 и канал мисля ти трябват.Имало вариант и без канал, но се сваля гума, подкалник и ....Иначе на въпроса директния отговор е - на гърба на ск. кутия
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            emzo написа:
                            На много гадно място.Ключ 19 и канал мисля ти трябват.Имало вариант и без канал, но се сваля гума, подкалник и ....Иначе на въпроса директния отговор е - на гърба на ск. кутия
                            Т.е. нещо се отвърта да се стигне до него( на варианта на канал ) или се вижда отдолу

                            Коментар


                              Вижда се уж.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                fotop написа:
                                Здравейте колеги,къде се намира датчика за светлините за задна, че ми загаснаха и двете крушки
                                Аз моя го сменях преди 1 месец ... Така - вдигаш колата на крик от лявата страна /преди това погледни скоростната кутия и виж къде отива кабел към нея-той е увит с черен шлаух - това за да добиеш представа къде се намира датчика/ ... След като колата е вдигната лягаш от долу и има място където се вижда и може да се бръкне без да разглобяваш обсолютно нищо /намира се към гумата, малко по навътре/ ... Вижда се буксата /мисля, че беше зелена на цвят/ махаш я ... и с ключ "звезда" мисля, че ще ти е най лесно отвиваш ...
                                Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

                                Коментар

                                Working...
                                X