Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    maf

    какво мислите за това-----http://cgi.ebay.co.uk/MAF-CLEANER-FIAT-SEICENTO-CINQUECENTO-STILO-/390213154508?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles _CarParts_SM&hash=item5ada8436cc#ht_1671wt_957
    Ако нещо работи дори и не както трябва не се пипа за да не спре напълно./лично мнение/

    Коментар


      Ето втулката на рейката на Стило.Който има идеи от къде може да се намери или просто му е попадала да споделя,защото по моя информация акумулирана от няколко месеца,това нещо не се продава като резервен отделен елемент.Върви само с рейката.
      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
      Kawasaki ER-6n'2012

      Коментар


        Преди една година втулката не се продаваше никъде.Само комплект с рейката(700лв-Ауто Италия).На мен ми я направи стругар и до момента нямам проблем с нея.
        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

        Коментар


          Колеги къде се намира тази втулка, някъде в самата рейка или по кормилния кардан? Аз днес влизам в сервиза за масова смяна по окачване и едно от нещата ще е рециклаж на рейката, защото не се издържа от тропане.
          '08 Alfa Romeo 147 Q2
          ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

          Коментар


            radoslavp написа:
            Колеги къде се намира тази втулка, някъде в самата рейка или по кормилния кардан? Аз днес влизам в сервиза за масова смяна по окачване и едно от нещата ще е рециклаж на рейката, защото не се издържа от тропане.
            От дясната страна в края на рейката под маншона.

            Коментар


              На мойта кочинка и отказа днес тотално датчика за задна скорост.iakvvu - за резила още не съм вдигнал капака да видя какъв ми е компресора
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                Абе гледам Бош еКат и там на моя ДВГ ми дава, че имам ламбда сонда ?Тя не е ли чак при мултиджетовете ?
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Факир съм на монолозите !Днес почистих и наптръсках с контактен спрей D4 конектора - пак ми пиши АСР/ЕБД и квото си поиска еррор. Други идеи ?
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Ами я завърти ключа без да чакаш чека на контакт, ако е възможно при дизела де, на топъл двигател може би, дали пак ще излизат грешките?

                    Коментар


                      Излизат.Те излизат след самото запалване.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Да се похваля :D :D С новите носачи и здрава втулка колата е като файтон.Имам чувството че по стегната и здрава предницата не е била от както я имам.
                        AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                        HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                        Kawasaki ER-6n'2012

                        Коментар


                          emzo написа:
                          Факир съм на монолозите !Днес почистих и наптръсках с контактен спрей D4 конектора - пак ми пиши АСР/ЕБД и квото си поиска еррор. Други идеи ?
                          А да не би да ти прави бела самият ключ за ASR-a до скоростният лост...Опитай да почистиш и него.
                          AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                          HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                          Kawasaki ER-6n'2012

                          Коментар


                            Ами работи си идеално, защото като ме хване лигавото го изключвам да посвирят малко гумите Друг много голям недостатък забелязах вчера !Интеркулера !При 37гр темп. по компа колата почна да пуши и върви усезаемо по-зле, вечерта се разхлади на 25-26гр. и пушенето изчезна, а вървежа беше идеален.п.с. то това ми е 1во лято с тази кола и затова чак сега го забелязвам.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              За грешките - обмислял ли си възможността за слаб акумулатор?За пушенето от кулера - може би да го свалиш и изчистиш от маслото натрупано с времето вътре? Това ми идва на прима виста като идеи.
                              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                              Коментар


                                Ще ида да го проверят.Но нямам оплаквания.АккУ-то е 85Ач 900А или нещо такова беше.Кулера е мит, просто досега не бях карал колата в жеги.За мен кулера е малък, ще намеря инфрачервен термометър и ще премеря температурата на изхода.Да не споменавам и че колата е мапната
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X