Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    http://www.fiatforum.com/stilo-guide...ght-bulbs.html
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      emzo написа:
      http://www.fiatforum.com/stilo-guides/118251-changing-heater-panel-light-bulbs.html
      Благодаря emzo
      Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

      Коментар


        Няма де да търся канал, другата седмица, ще го сменям тоз датчик.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          Един пореден въпрос Yellow_Flash_Colorz_PDT_06, машинката за регулиране височината на фара отделен елемент извън фара ли е и подлежи ли на подмяна, защото на единият ми фар не работи или изобщо я няма .
          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

          Коментар


            Писано е, търси , в тази тема
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Би следвало да работят ами иска много въртене на белите влътки зад фара . Като отидох да регулират моите фарове техника ми набута една тресчотка в ръката и каза да въртя докато ми се завие свят от въртене . И действително се регулираха фаровете но с много обороти направени с тая врътка . :D
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                Tой пита за машинките, които се управляват от таблото.Иначе верно свят може да ти се завие
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  emzo написа:
                  Мисля да взема 12в. от управлението на борд компа, дали ще има проблеми ?Идеята е да вържа зарядно за гпс/телефон.
                  Eто и крайния резултат:Има сигурно 10 места, откъдето да се вземат 12в и GND.Найс, а ?
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Ей супер, сега остава и някой нов във форума със Стило да успее да стигне някак си до твоето мнение. Надявам се, усещате, че темата е безполезна за новодошлите, защото няма кой да седне да чете 108 страници до тук...Поздрави.

                    Коментар


                      Ааа колега Жоро, по тази точка съм коментирал 55.75 страници назад, но мисля и профилактично измърморих преди 3-4 пак
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        emzo написа:
                        Ааа колега Жоро, по тази точка съм коментирал 55.75 страници назад, но мисля и профилактично измърморих преди 3-4 пак
                        Да, да, ей сега ще се върна да поразтърся 40-50 страници... кво му е. Аз ти казах и на теб лично преди време, че не е това начина да се пише, тъй като е неудобно за употреба.

                        Коментар


                          Колеги, темата е пълна с излишни коментари, моля ви да не я допълвате с такива. На всички напомням ОТНОВО какво пише малко по-назад:Колеги, моля придържайте се към първоначалната идея на темата, която е "Да опознаем Фиат Стило", по-точно: интересни неща, свързани с колата, както е във водещите постове. Въпросите, свързани с технически проблеми и особености, е редно да бъдат задавани в съответните раздели на форума. Стило е достатъчно масова кола, за да съществува само една тема за модела. Модераторски екип на fiat-bg.orgЗадаването на въпрос, свързан с технически проблем е нарушение на правилата на форума, ако продължавате да го правите - темата ще бъде заключена, или пък авторите на такива въпроси ще бъдат предупреждавани за това, че не публикуват въпросите си в съответните теми. Изборът е ваш. Целта на тази тема е да се опознае автомобилът, и по-точно - по начина, по който това става в началните страници.

                          Коментар


                            Под задните седалки има една черна кутия ?Пита се в задачата за какво е
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              Дали някой случайно може да ме упъти от къде мога да си поръчам лагер за климатика, че тука в нашия край е много зле работата...
                              Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                              Коментар


                                Ето от тук http://www.autofrostcomfort.com/inde...tpage&Itemid=1 поръчах един,но вече бях купил от ТИ-ВИ груп ASR(японски) и вече му навъртях 3000 км.Звъниш на някой от телефоните обявени за контакт в сайта и се разбирате с любезните хора.А от сайта ми пратиха KBS(американски)-20 лв. плюс транспорта с куриер.Не съм го монтирал,но съм го обещал на emzo.Първо се увери какъв е компресорът ти-дали е DENSO или SANDEN.
                                AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                                HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                                Kawasaki ER-6n'2012

                                Коментар

                                Working...
                                X