Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кройка на тапицерията

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кройка на тапицерията

    Може ли някой да ми помогне да намеря кройка на тапицерията на фиат браво... 100% някаде има в нета или евентуално някои от колегите ако знае нещо по въпроса... Изчетох всички теми във форума както и влизах във форуми от UK, но за съжеление нищо не успях да намеря... По принцип имам една приятелка която ще може да ми свали кройката от дирекно от седалките, но така ще улесня къде къде повече нещата.
    Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

    #2
    няма да намериш такива кройки . 1-во производителя не дава толкова подробни данни , защото може да ти вземе някои лев от нова тапицерия или седалки 2-ро никои тапицер няма да седне да се занимава да ги качва , в интернет , щото тва му е работата . и 3-то ако ти снимам тапицерията на една кола цяла и на парчета , ще можеш ли да си сглобиш нещо , те не са квадрати или триъгълници :D единствения вариант е да вземеш кройката от старата тапицерия . Успех
    Fiat Brava 1.4 12v SX

    Коментар


      #3
      Да аз това и ще направя... както казах една приятелка се занимава с това... В неината работа има една програма и едно голямо нещо като принтер ама за кроики... Тя ще ми вземе размерите...
      Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

      Коментар


        #4
        Коя година е бравото и какво ще му слагаш , дамаска , кожа ? целия самон ли ще правиш .
        Fiat Brava 1.4 12v SX

        Коментар


          #5
          Целия с дамаска... Не искам кожа... ще ми се поти дупето... ще се чудя как ще си отлепя гърба лятото от седалката... аз вече съм започнал с таблото да го пребоядсивам... Колата е 97г.
          Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

          Коментар


            #6
            Я покажи как си пребоядисал!

            Коментар


              #7
              ...успех колега в начинанието, пък ’айде като свалиш кройката качи я и ние да се възползваме...
              Fiat Bravo, 1.6 - 103 hp

              Коментар


                #8
                в момента по боядисването съм стигнал само до пластмасите, но тази на километража която малко я надрах защото не беще изсъхнала като хората и сега трабва да я оправям... добре че имам по 2 комплекта от 2та... По нататъка като се затопли смятам да пребоядисма обсолютно цялотот табло... като оправя пластмасата на километража ще го снимам и ще кача снимки веднага
                Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                Коментар


                  #9
                  '99 Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105 h.p.



                  Коментар

                  Working...
                  X