Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за дюзи?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е НЕ Е истина...............тече от 4 дюза, утре ще утрепам майстора Е откачих, не може да бъде
    Пунто 1.7 Diesel `96 год.

    Коментар


      #17
      Не се ядосвай! За съжаление такива са ни огромен процент от "майсторите".
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Оказа се, че тече от 4-та дюза, нали има тапичка отгоре и от там изтичала нафтата Сега сложи едно маркуче което го запуши в единият край с един винт, и спря да тече........но до кога
        Пунто 1.7 Diesel `96 год.

        Коментар


          #19
          Е пак побългаряване... Не ти ли предложи "майстора" по сполучлив начин за ремонт? Аз едно време на 20 годишния опел запушвах маркучите с болтчета и винтчета...
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            споко колега-на мойата е от 2 години с винтче и досега не е мръднал!
            Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
            Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
            Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

            Коментар


              #21
              Dostin написа:
              Оказа се, че тече от 4-та дюза, нали има тапичка отгоре и от там изтичала нафтата Сега сложи едно маркуче което го запуши в единият край с един винт, и спря да тече........но до кога
              Това е побългарена работа и лошото е,че в най-неподходящият момен ще те изпорти.. сиреч ще глътне въздух от там.Такива тапи или заглушки както им казнат съм купувал от м-н "Славянка" в Пазарджик.Опитай в интернет да ги намериш ако имат сайт и си поръчай.Предполагам ще откликнат.Бройката е левче.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #22
                puntotras написа:
                споко колега-на мойата е от 2 години с винтче и досега не е мръднал!
                Е сигурно и мойта е била 2 години, ама на второта година и първия ден.. "мръдна".. и то мръдна на "Витошка" в най-голямото задръстване... сигурно много псувни съм отнесъл! Иначе с тел и чук работата е ясна.. много ще изкара!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #23
                  След малко излизам да пообиколя магазините, не може на "Симеон" да няма Но задължително ще го оправя, защото многоооо ме дразни
                  Пунто 1.7 Diesel `96 год.

                  Коментар

                  Working...
                  X