Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колата ми стана на каруца !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колата ми стана на каруца !!

    искам предварително да се извиня ако има подобна тема,но в търсачката не излиза нищо конкретно ,а ако трябва да търся детай по детайл трябва ми бърз отговор за да знам дали трябва да се притеснявам !значи днес ходих до Боровец и там не беше кой знае колко студено ,но като се качих в 17.0о в колата ,скърцаше като каруца( не съм влизал в каквито и да било дупки,не сам скачал от бордюри и тем подобни ,леко се обаждаше само шарнирче )...та значи ,при въртене на дясно скъца яко ,наляво не толкова ,като спирам скърца ,като тръгвам скърца (като слушам музика до дупка не скърца :D )....аз мисля ,че може и да е нещо малко като замръзнал или сбръчкал се маншон,ама ..Какво мислите вие ?предварително благодаря !
    фиатче Браво 2.0

    #2
    .

    Лелеее човече и на тебе ли и на мен днес ми се случи това и утре съм уговорил час за майстора а един тип тука който е в моята махла и ги разбира работите ми каза че може да е от хидравликата ако се е пресякло маслото или е паднало уплътнението от капачката на казанчето за хидравликата и е попаднало в системата има такива шумове наподобяващи скърцащо старо легло :D ама утре ще видим

    Коментар


      #3
      Re: .

      viperecords написа:
      Лелеее човече и на тебе ли и на мен днес ми се случи това и утре съм уговорил час за майстора а един тип тука който е в моята махла и ги разбира работите ми каза че може да е от хидравликата ако се е пресякло маслото или е паднало уплътнението от капачката на казанчето за хидравликата и е попаднало в системата има такива шумове наподобяващи скърцащо старо легло :D ама утре ще видим
      точно на легло скърца ,и аз утре съм по майстори ,предлагам да се държиме в течение по проблема :D
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Снощи към 23:00 като запалих Пунтото скърцаше точно както го описвате След като загря колата попрестана да скърца ама
        Пунто 1.7 Diesel `96 год.

        Коментар


          #5
          .

          При мене се оказа дефектен долен шарнир на носача който иначе ми е нов и във вторник ще ми го сменят за без пари добре че са хора и си поемат вината за некачествен продукт

          Коментар


            #6
            Re: .

            viperecords написа:
            При мене се оказа дефектен долен шарнир на носача който иначе ми е нов и във вторник ще ми го сменят за без пари добре че са хора и си поемат вината за некачествен продукт
            един авер си смени един път носача заради шарнира и от там всяка година нов носач защото са мнпгп качествени.трябва да внимаваме като има скасан тампон на носача да се сменя на време за да не заминава шарнира защото трябва после да купуваме боклуците които се продават в България.и колега сега като ти го сменят пак напиши вав форума колко време ще ти изкара новия,след време

            Коментар


              #7
              хммм от един шарнир да скърца по този начин ???аз почти съм убеден че имам шарнир за смяна защото тропа от 2 месеца ,не е ли по-добре направо целият носач да се сменя ??? каква марка носачи препоръчвате ако се наложи да си купувам нови ,защото във всеки сервиз си рекламират тия на които са вносители или имат далавера ,без значение от качеството
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Сега като се зачетах май не сам много наясно!!!Какав е тоя долен шарнир на носача.Той не се ли състои от преден и заден тампон и шарнирен болт?

                Коментар


                  #9
                  gdd55 написа:
                  Сега като се зачетах май не сам много наясно!!!Какав е тоя долен шарнир на носача.Той не се ли състои от преден и заден тампон и шарнирен болт?
                  напротив наясно си, носача е комплект с шарнира и преден и заден тампон които могат да се сменят и отделно точно както си го написал
                  TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                  UNO 1.0 FIRE

                  Коментар


                    #10
                    Re: .

                    viperecords написа:
                    При мене се оказа дефектен долен шарнир на носача който иначе ми е нов и във вторник ще ми го сменят за без пари добре че са хора и си поемат вината за некачествен продукт
                    Тая глупост тогава каква е ?

                    Коментар


                      #11
                      Re: .

                      gdd55 написа:
                      viperecords написа:
                      При мене се оказа дефектен долен шарнир на носача който иначе ми е нов и във вторник ще ми го сменят за без пари добре че са хора и си поемат вината за некачествен продукт
                      Тая глупост тогава каква е ?
                      Сигурно става въпрос за дефектен тампон на носача, просто viperecords се е объркал може би

                      Коментар


                        #12
                        проблема е решен : сол и пясък навсякъде ,дори отгоре по макферсоните ,след измиване с ръчна пароструйка и напръскване на всички ,тампони ,шарнири и т.н,с шпрей за 5лв.от Практикер .колицата отново е файтонче и може да тича с всичките си кончета по улицата :D
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар

                        Working...
                        X