Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Ducato 2.8 id TD-Въпрос - ангренажен ремък

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Ducato 2.8 id TD-Въпрос - ангренажен ремък

    Здравейте , нов съм в този форум. Неволята ме принуди да потърся съвет.Случая е следния. Бусът ми е 2000 година производство. Интересува ме какви са последствията като се скъса ангренажен ремък.Не съм сигурен дали е ремъка, но при скорост от 60 км/час бусът просто изгасна, като се чу едно леко цък. Сега в момента върти когато се опитвам да запаля, но имам чувството , че само колянович вал върти. имат ли защити тези модели.Благодаря предварително за компетентните отговори , които очаквам.

    #2
    колега ако си скъсал ангр. ремък ще има големи последствия , дано да не е той , парвото което може да направиш е да отвориш капака и да видиш дали е там второто за което се сещам , и което ми се е случвало на мен точно на такъв фиат е почти същия случаи като твоя . Карам сис около 50 и цък , буса огасна в движение , и колкото и да вартя стартера наще да запали. Оказа се че едно кабелче се беше прекъснало , някакъв вид клапан на горивото . намираше се някъде отпред по двигателя , не се сещам точно къде че беше отдавна , но помня че беще отпред , 2 кабелчета влизаха в него . това е някакъв клапан които се отваря при подаване на контакт и пуска нафтата , и съответно при изключване затваря веригата на горивото. но е на двигателя някъде отпред в горната част или посредата. дреболия но ми скаса нервите . дано да се окаже той . Успех
    Fiat Brava 1.4 12v SX

    Коментар

    Working...
    X