Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпроси за 1.6 двувалката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпроси за 1.6 двувалката

    1 та какъв разход да очаквам2 държи ли се добре на газ-вървеж и разход пак3 колко горе долу струват ангренажен ремък с ролка гарнитури: глава,картер,колектори 4 алтернатора става ли от друго типо 1,4 или 1,1

    #2
    И моята швейцарка преди да я купя от братовчет ми беше пробвана на газ. Хич не остана доволен. Каза - "Нищо не става - махам я! "
    Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
    Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
    BlueStorm transforms . . .
    . . . !!!

    Коментар


      #3
      Re: въпроси за 1.6 двувалката

      BlueStorm написа:
      На бензин в града се държа около 9. Извънградско без настъпване е 6. Газовата е мътна и кървава ако я сложиш към моноинжекциона. Или върви много и харчи като ламя или не върви и пак харчи като ламя. Аз нямам газова.
      Как бе ,бате, държиш около 9 като те по книжка и дават 10, което значи не по-малко от 11-12 с нашите бензини и кола на поне 200 000 км. Газовата що да е мътна и кървава, извънградско без настъпване ми гори 7-7.5 газ, градско 12 до 13.5 в зависимост дали я карам студена и най-вече КЪДЕ ЗАРЕЖДАМ ГАЗ.Да, карам 1.6 двувалка...швейцарка. И на газ добре върви.

      Коментар


        #4
        Re: въпроси за 1.6 двувалката

        Mitko написа:
        pugsy написа:
        1 та какъв разход да очаквам2 държи ли се добре на газ-вървеж и разход пак3 колко горе долу струват ангренажен ремък с ролка гарнитури: глава,картер,колектори 4 алтернатора става ли от друго типо 1,4 или 1,1
        На бензин в града се държа около 9. Извънградско без настъпване е 6. Газовата е мътна и кървава ако я сложиш към моноинжекциона. Или върви много и харчи като ламя или не върви и пак харчи като ламя. Аз нямам газова.
        знаеш,че ще е карбураторта значи може и добре да се справи нагаз

        Коментар


          #5
          Типцето ми гореше градско около 9 литра,извънградско ако се движа до 120км/ч около 7 бензин,на газ също си вървеше без проблеми като гореше около 11,5-12,5 газ градско и 9,5-10,5 извънградско... ,говоря за TIPO 1.6 MI DOHC
          forza forever

          Коментар

          Working...
          X