Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво да си купя?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво да си купя?

    Здравейте,искам да попитам както горе съм написал какво да си купя?Имам типо 1.1 и 1.4 и съм много доволен и от разхода и от Фиат като марка.Ама колиците си станаха на години и трябва да се сменят вече.Та искам да попитам за някакъв модел на Фиат който да е на цена от порядъка на 1000 Евро в италия (мога да си го докарам без разходи) и да е от 95-96 година и разхода да му е приличен (към 8 градско бензин).ама да не е някоя сапунерка.Знам че съм много критичен към колата за която говоря ама искам да е Фиат а иначе един познат ми предлагаше Пежо 106 (имал съм и съм много доволен) 1.6 16 клапана с разход 9 на 100 газ градско.Обаче аз си искам Фиат-че и това си е.Може и някой дизел (ама не турбо) към 1.6-1.8 с разход към 7 градско.Много ще съм ви благодарен ако ми кажете някои модели на Фиат който отговарят горе-долу на изискванията от към разход както бензинови така и дизелови.Благодаря много!
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    #2
    Re: Какво да си купя?

    zfa159 написа:
    Здравейте,искам да попитам както горе съм написал какво да си купя?Имам типо 1.1 и 1.4 и съм много доволен и от разхода и от Фиат като марка.Ама колиците си станаха на години и трябва да се сменят вече.Та искам да попитам за някакъв модел на Фиат който да е на цена от порядъка на 1000 Евро в италия (мога да си го докарам без разходи) и да е от 95-96 година и разхода да му е приличен (към 8 градско бензин).ама да не е някоя сапунерка.Знам че съм много критичен към колата за която говоря ама искам да е Фиат а иначе един познат ми предлагаше Пежо 106 (имал съм и съм много доволен) 1.6 16 клапана с разход 9 на 100 газ градско.Обаче аз си искам Фиат-че и това си е.Може и някой дизел (ама не турбо) към 1.6-1.8 с разход към 7 градско.Много ще съм ви благодарен ако ми кажете някои модели на Фиат който отговарят горе-долу на изискванията от към разход както бензинови така и дизелови.Благодаря много!
    Fiat Brava 1.9D :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Може ли малко повече инфо за този мотор? - разход,мощност и т.н.И като е толкова голям няма ли да ми иде много бързо предницата както е при Типо-тата с по-големи двигатели?Има ли някои 1.3 д или нещо такова детско
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар


        #4
        Re: Какво да си купя?

        grishav написа:
        zfa159 написа:
        Здравейте,искам да попитам както горе съм написал какво да си купя?Имам типо 1.1 и 1.4 и съм много доволен и от разхода и от Фиат като марка.Ама колиците си станаха на години и трябва да се сменят вече.Та искам да попитам за някакъв модел на Фиат който да е на цена от порядъка на 1000 Евро в италия (мога да си го докарам без разходи) и да е от 95-96 година и разхода да му е приличен (към 8 градско бензин).ама да не е някоя сапунерка.Знам че съм много критичен към колата за която говоря ама искам да е Фиат а иначе един познат ми предлагаше Пежо 106 (имал съм и съм много доволен) 1.6 16 клапана с разход 9 на 100 газ градско.Обаче аз си искам Фиат-че и това си е.Може и някой дизел (ама не турбо) към 1.6-1.8 с разход към 7 градско.Много ще съм ви благодарен ако ми кажете някои модели на Фиат който отговарят горе-долу на изискванията от към разход както бензинови така и дизелови.Благодаря много!
        Fiat Brava 1.9D :D
        едва ли за тези пари ще намериш брава,пък и незнам защо,но точно брава/о дизел не ми вдъхват доверие Аз лично бих ти препоръчал да си вкараш малка кола,защото в повечето случаи са карани от жени :D От собствен опит ти споделям,че има значение.Пунтото,което карам в момента е точно същата работа а за разход няма смисъл да говорим
        Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
        ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

        Коментар


          #5
          Еми аз за това попитах какво да е с малко моторче и да не папа много.По принцип от типо-тата оше забелязах че големия мотор му тежи много и предницата заминава в пъти по-бързо спрямо по-лекото.Какво остава за 1.9Д който е бая тежък....Аз мисля някакво малко дизелче Пунто или някакво друго малко.Даже разпитах в един форум за Пежо 106 как е зашото карах едно бензиново и ми направи впечатление че е много по-високо от Фиат и това специално вървеше много - а и е малко така че жена ще да го е карала .Погледнах в mobile.de и има едно Пежо 106 за 1300 EU на 136.000 км 1.3 D ot 1995.За нешо такова говоря защото не искам моштна и скъпа кола а нешо скромно и с малък разход.Приемам всякакви мнения за всякакви автомобили за да знам какво да помоля да ми търсят и да се ориентирам за какви цени гоеорим конкретно в Италия.Благодаря за съветите ви!
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #6
            та като стана въпрос за 106,от личен опит мога да споделя,че далеч не е усещането като при пунто Като разход не откривам разлики с пунто(55),но ако трябва да бъде обективен като екстериор и интериор,просто 106 неможе да сравнява с пунто Въпреки че са в един клас(ценови също) смятам че пунтото е по-добрия избор.При пежото забелявах че предницата е проблемна,също така на мен лично не ми допадат и доста дългите скорости,които има За пунто дизел,нека по-компетентните колеги да изкажат мнение,но като цяло мога да ти кажа че пунто е едно доста добро автомобилче,и не случайно е било кола на годината
            Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
            ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

            Коментар


              #7
              Мене едното ми пунто е ТД 99’ и съм много доволен,разхода пада под 5 извънградко а като вървеж е много добро
              _______________________________________
              0885261834

              Коментар

              Working...
              X