Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за Marea - цена ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    perlsite написа:
    Но пък от класическите TD са с най-нисък разход Вярно доста орязана версия е.. но пък ако цената е водеща..
    Само да допълня, че по каталог TD75 е по-икономично с 0.1 литра на 100 километра в сравнение с TD100 А по-точно 5.2 извънградско срещу 5.3 за TD100 и 8.6 срещу 8.7 градско. В този ред на мисли... 25 конски сили и 53 нютон метра въртящ момент повече си заслужават похабяването на 100мл. гориво
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      Колега пред мен е оригиналното (печатно) ръководство за Фиат Мареа! Вярно в него не фигурира информация за твоята модификация (Брава TD 100 коня - ако за това говориш?), но тази за Мареа TD 75 да като данните изнесени от теб не са коректни. Тези от ръководството са:Marea TD 75: 8.5 (градско), 5.1 (извънградско), 6.4 (комбинирано)Допълнително погледнах в catalog.auto.ru там имаше за TD 75 коня само комбинираното което съвпада с това от ръководството а именно 6.4. Информацията в руския сайт за Мареа TD 100 e: 8.7 (градско) и 5.4 (извънградско).... за което не мога да потвърдя, че е вярно... Не, че разликите са фрапиращи.. но все пак човека е поданал на такъв автомобил (75 коня) за доста приемлива цена.. да не говорим, че ако става дума за твоята Брава е по-лека и различен автомобил от Мареа-та..
      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

      Коментар


        #18
        perlsite написа:
        Колега пред мен е оригиналното (печатно) ръководство за Фиат Мареа! Вярно в него не фигурира информация за твоята модификация (Брава TD 100 коня - ако за това говориш?), но тази за Мареа TD 75 да като данните изнесени от теб не са коректни. Тези от ръководството са:Marea TD 75: 8.5 (градско), 5.1 (извънградско), 6.4 (комбинирано)Допълнително погледнах в catalog.auto.ru там имаше за TD 75 коня само комбинираното което съвпада с това от ръководството а именно 6.4. Информацията в руския сайт за Мареа TD 100 e: 8.7 (градско) и 5.4 (извънградско).... за което не мога да потвърдя, че е вярно... Не, че разликите са фрапиращи.. но все пак човека е поданал на такъв автомобил (75 коня) за доста приемлива цена.. да не говорим, че ако става дума за твоята Брава е по-лека и различен автомобил от Мареа-та..
        Именно, защото е по-лека (не особено) и знам как върви с дизелов двигател 100 конски сили и мога да си представя, как по-тежка кола ще върви с по-слаб вдигател. Наистина разходите за двата двигателя го гледах за Брава, защото на същият сайт имаше само комбиниран разход за Мареа. Значи според твоите данни разхода в града е с 300мл. по-малко, а извънградско с 200мл. В града едва ли има начин да се постигне близък до този разход, но както и да е, това си е мое мнение.Аз пак твърдя, че цената е съмнително ниска и е задължително да се огледа колата подробно в сервиз!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Аз пак твърдя, че цената е съмнително ниска и е задължително да се огледа колата подробно в сервиз!
          По първата част -Sve ще си реши, след като има наблюдения върху колата за последните 5 години - твърде вероятно е да я взима от познат, какви са им взаимоотношенията и защо е такава цената - те си знаят.По втората част изобщо не трябва да се спори, не е задължително, а е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Успех.
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар

          Working...
          X