Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светлини за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светлини за Браво

    Здравейте решил съм да слагам бели фарова на бравото и цини габарити , та въпросът ми е: Какви са точно крушките какво да тарся в магазина? Благодаря предварително
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Re: Светлини за Браво

    Anaboliy написа:
    Здравейте решил съм да слагам бели фарова на бравото и цини габарити , та въпросът ми е: Какви са точно крушките какво да тарся в магазина? Благодаря предварително
    за габаритите на знам, а тези които искаш да са бели се водят Н1
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Не точно колега, H1 са модела крушки които са на Браво/Брава/Мареа. А вече трябва да си търсиш бели H1. Провери - доста е писано из форума, бяхме коментирали марки и магазини където ги продават.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Колега не слагай сини габарити МОЛЯ ТЕ!!! Ще заприличаш на Голф. Язък за хубавата колица...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          всички крушки са Н1 ,дълги ,къси ,и халогени .купих си 6 броя комплект Philips Vison Plus 50%,изключително съм доволен .ако те интересуват повече подробности пиши на Л.С. ,за да не правиме безплатна реклама. Има крушки и за задните стопове и габаритите но тях не ги запомних как се водят.
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            tomazo написа:
            всички крушки са Н1 ,дълги ,къси ,и халогени .купих си 6 броя комплект Philips Vison Plus 50%,изключително съм доволен .ако те интересуват повече подробности пиши на Л.С. ,за да не правиме безплатна реклама. Има крушки и за задните стопове и габаритите но тях не ги запомних как се водят.
            Колега, колко се изръси за късите и дългите???
            FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
            FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

            Коментар


              #7
              цената на 2 крушки е 29.00 лева ,за дългите и късите 2х29=58 лв.без да имам интерес да правя каквато и да било реклама или нещо подобно ,вижте тоя сайт http://krushki.hit.bg/ако е пускано преди моля да бъда извинен.
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Аз сложих Philips Blue Vision. Светят бяло и определено доста добре се вижда с тях. Комплекта е 49 лв. + подарък габарити също бели.

                Коментар


                  #9
                  Alexius написа:
                  Аз сложих Philips Blue Vision. Светят бяло и определено доста добре се вижда с тях. Комплекта е 49 лв. + подарък габарити също бели.
                  Значи и ти се спря на тях,а ? Много са готини и аъ съм доволен. Иначе по темата http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...E2%E5&start=15Има и снимчици как изглежда
                  FIAT BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    Alexius написа:
                    Аз сложих Philips Blue Vision. Светят бяло и определено доста добре се вижда с тях. Комплекта е 49 лв. + подарък габарити също бели.
                    и аз така направих, но сега ме дразнят дългите и май ще трябва още толкова и за тях, пък после и за халогените... :D иначе разликата е осезаема, особено при мокър асфалт!
                    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                    Коментар

                    Working...
                    X