Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да избера ли Fiat Marea Weekend 1.6 16v?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    DenYo написа:
    Atanas71 написа:
    DenYo написа:
    А какво мислите за Рено Лагуна комби 1.8 или 2.0 бензин или Форд Мондео комби 1.6 16в бензин?
    Е ми тук по принцип мислим за Фиат Даваме обективни мнения за тази марка , за другите марки потърси информация техните форуми :D
    Ем аз това и направих ама там всички недружелюбни и само за това ще си взема фиата никой нищо не каза за Лагуната Благодаря отново!
    Явно не могат да я похвалят тази Лагуна.Не съм карал Лагуна и немога да дам обективно мнение ,само съм слушал че електрониката се скапвала постояно и борд. компютъра се побърквал Това същото ми го говореха и за Фиат , купих си и видях че няма такива работи всеки прибавя по нещо и разпространява глупости :D Така че за Фиат Мареа 1.6 16 В не се чуди, грабвай го
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #17
      Аз ще те посъветвам преди избора на комби виж и офертите за Фиат Палио. Голямо комби , евтина като цена +евтина подръжка и здраво окачване. Имаш избор между 2 двигатела 1242куб. 73коня и 1.6 16винтила 100коня (малък данък) Успех с избора!
      Фиат Палио комби 1.2 73 коня

      Коментар


        #18
        vako74 написа:
        Аз ще те посъветвам преди избора на комби виж и офертите за Фиат Палио. Голямо комби , евтина като цена +евтина подръжка и здраво окачване. Имаш избор между 2 двигатела 1242куб. 73коня и 1.6 16винтила 100коня (малък данък) Успех с избора!
        Ами разгледах ги тия Палио честно казано никога не съм си мислел, че някои ден евентуално ще карам Фиат и дори не ги бях чувал. Като дизайн не ми хареса, но под капака вие ще кажете как е

        Коментар


          #19
          Под капака са добре познати двигатели , така че няма страшно , а и както каза колегата - окачването на този модел е подсилено за страни като нашата
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #20
            До колкото знам Мареата е едно от най-големита комбита в класа си.Затова давай ще има място за товарене.Обаче колко може да носи незнам другите колеги ще кажат.
            Fiat Punto 1.7TD
            Toyota Avensis 2.0D4D

            Коментар


              #21
              Може да носи двама малчугана с майка им и баща им.Два разглобяеми кревата(на малчуганите)по един сак на двамата родители още две три чанти детски багаж,колело(малко),синтезатор(детски)дрънкулки и други дребни работи и така остава място и за един акордеонист да свири по време на път Изпробвано е.... лично аз преди да си взема мареата също гледах за лагуна.Само че доста поразпитах и всеки ми казваше че са по тромавички а и най малкия им двигател е 1.8 и едвам прави 90к.с.Така че не умувай много ами идвай в отбора няма да съжаляваш...
              Marea Wekeend 1999 1.6 16V

              Коментар


                #22
                Ама то това всяка кола може да го носи, стига да има физическите размери да го побере.

                Коментар


                  #23
                  Хм, за Лагуната виж прочети малко и в този форум: http://www.carsurvey.org/reviews/renault/laguna/На английски е... отзивите като цяло не са добри.
                  Brava 1.2, 16V, 2000
                  Ex: Golf 2, 1.3

                  Коментар


                    #24
                    fiatini написа:
                    Може да носи двама малчугана с майка им и баща им.Два разглобяеми кревата(на малчуганите)по един сак на двамата родители още две три чанти детски багаж,колело(малко),синтезатор(детски)дрънкулки и други дребни работи и така остава място и за един акордеонист да свири по време на път Изпробвано е.... лично аз преди да си взема мареата също гледах за лагуна.Само че доста поразпитах и всеки ми казваше че са по тромавички а и най малкия им двигател е 1.8 и едвам прави 90к.с.Така че не умувай много ами идвай в отбора няма да съжаляваш...
                    На мен все пак ми се струва, че акордеонистът ще може да си движи само пръстите и трудно ще разтяга акордеона, така че откъм добро озвучаване няма да може да го докарва при тази конфигурация на багажа. Иначе, ако трябва сериозно да кажа за багажа - носил съм всякакви по размер и тегло багажи и трудно ще се намери нещо, дето да не можеш да пренесеш. Последно пренасях някакъв колет на един приятел, който с опаковката беше дълъг 3 метра и от предното стъкло през седалките, без дори да ги свалям, петата врата се затвори, само ключалката остана отворена, че съдържанието на колета не трябваше да се огъва повече.
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #25
                      някой спомена ли че Мареята има падащ борд,което улеснява товаренето.Иначе колега ’DenYo’ ,ако си търсиш каруца Астрата е твоята кола.

                      Коментар


                        #26
                        между другото мондеото е здрава кола.
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #27
                          DenYo написа:
                          Atanas71 написа:
                          DenYo написа:
                          А какво мислите за Рено Лагуна комби 1.8 или 2.0 бензин или Форд Мондео комби 1.6 16в бензин?
                          Е ми тук по принцип мислим за Фиат Даваме обективни мнения за тази марка , за другите марки потърси информация техните форуми :D
                          Ем аз това и направих ама там всички недружелюбни и само за това ще си взема фиата никой нищо не каза за Лагуната Благодаря отново!
                          Връщам си думите назад за колегите от форума на Рено

                          Коментар


                            #28
                            http://vbox7.com/play5fc7262 Бива ли да има такива хора като на клипа...

                            Коментар


                              #29
                              Колега, във форума на ФИАТ най-много ще ти похвалят ФИАТа Ако колата ще се ползва повече за товарене - потърси не Мареа, а Маренго. Това е товарен вариант на Мареата, мисля че задното окачване е подсилено. Някой каза Дедра комби - за такава работа не ти го препоръчвам. Карам такова, страшно съм доволен, но е може би най-малкото комби на пазара. За семеен автомобил е перфектно, но не става за товарене - просто е прекалено малко. Наскоро ми се наложи да пренеса едни неща - ми не се събраха. Натоварихме ги на един Пасат комби и остана още място Мареята е голяма, ще ти върши работа, само незнам колко е проходима. Помисли за вариант ФИАТ Темпра комби, 4х4. Хем по-евтино, хем по-проходимо. Опелът Астра е добър товарен кон. Задното му окачване се "помпи", с което задницата може да се втвърди доста за по-тежки товари. Иначе наистина много гният, каквото и да ти казват колегите от Опел форума Имам и един Опел в гаража, той е типичен пример Мислил ли си за варианта - една кола за товарен кон, и още една за кеф?

                              Коментар


                                #30
                                Immortal написа:
                                Колега, във форума на ФИАТ най-много ще ти похвалят ФИАТа Ако колата ще се ползва повече за товарене - потърси не Мареа, а Маренго. Това е товарен вариант на Мареата, мисля че задното окачване е подсилено. Някой каза Дедра комби - за такава работа не ти го препоръчвам. Карам такова, страшно съм доволен, но е може би най-малкото комби на пазара. За семеен автомобил е перфектно, но не става за товарене - просто е прекалено малко. Наскоро ми се наложи да пренеса едни неща - ми не се събраха. Натоварихме ги на един Пасат комби и остана още място Мареята е голяма, ще ти върши работа, само незнам колко е проходима. Помисли за вариант ФИАТ Темпра комби, 4х4. Хем по-евтино, хем по-проходимо. Опелът Астра е добър товарен кон. Задното му окачване се "помпи", с което задницата може да се втвърди доста за по-тежки товари. Иначе наистина много гният, каквото и да ти казват колегите от Опел форума Имам и един Опел в гаража, той е типичен пример Мислил ли си за варианта - една кола за товарен кон, и още една за кеф?
                                Всъщност съм го мислил, но тогава варианта е Лада 2104 от дори нз коя година и БМВ 318ка за кеф, но нз ще помисля пак. Аз всъщност и едно комби бих могъл да карам за кефр стига да е добро и с екстри. Благодаря все пак

                                Коментар

                                Working...
                                X