Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко въпроси за Stilo 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко въпроси за Stilo 1.6 16V

    Здравейте,Имам малко въпроси, значи първо съединителя ми е адски твърд, така взех колата.. в няколко сервиза ги молех да го оправят и отговора беше "еее голяма работа" вече направих мускули от натискане.. Второ смених какво ли не по окачването, но имам тропане при неравност във волана.. последно ми казаха че трябвало да се смени някаква рейка, но не им се занимавало щото било с хидравлика и много се разглобявало и т.н. все едно искам да ми го направят подарък.А другия отговор беше... ми то така си тропа по неравен път за първи път ли караш кола?Ако някой може да ми каже каква е причината за тези 2 проблема и да ме насочи към свестен сервиз...Защото от темата за сервизи не ми стана ясно кой е добър Лек и успешен ден на всички

    #2
    Re: Малко въпроси за Stylo 1.6 16V

    Това, че си 1,6 16v няма много общо с окачването. Волана не е с хидравлика. Какво точно си сменил? Аз съм с добро впечатление (за разлика от други колеги) от сервиза за реглаж в Дружба до зеленчуковата борса-за диагностика говоря. Не си спомням името, но ако ти трябва ще се напъна.За твърдия съединител-може да са много причините (най-кофти е притисктелен диск).
    Fiat Stilo 1.8 16V

    Коментар


      #3
      HI

      Цитирал съм 1,6 за да няма въпроси каква е колата... мислех че така е редно.Сменил съм носачи, биалетка май се казваше, амортисьори.. другите не ги помня

      Коментар


        #4
        на твое място - ще си уговоря час при Хит-ко - axm-auto.comсега си взел колата и не я познаваш - така е и с 95% от ’майсторите’ако ти я обслужи човек , който разбира - ще я караш дълго без проблеми,а обратното може да е много скъпо на пари и нерви

        Коментар


          #5
          Съединителя е хидравличен, аз имам същия проблем, по интересното е, че навсякъде чувам различни мнения и наистина ще отида при Хит-ко скоро.Едни казват от феродовия диск е, не сменяй притискателния, че няма да намериш по-хубав, ,други викат от притискателния е.Както и да е ? Тресе ли колата като потегляш ?
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Защо не отидеш в АутоИталия по пътя за летището се намира ... Записват ти час правят диагностика и ако желаеш оправят колата ...
            Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

            Коментар


              #7
              И така става, ама дерат кожи.
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #8
                хи

                Не тресе, просто е твърд все едно с много яка пружина Виждам че сервиза на хит-ко го има и в София... или трябва при него в Ямбол?!?

                Коментар


                  #9
                  В София е само магазин.
                  Fiat Stilo 1.8 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X