Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой може ли да даде детайлна снимка на задна чистачка...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой може ли да даде детайлна снимка на задна чистачка...

    ... на за задна чистачка за Браво? Също така и да питам врътката която е от дясно на волана(не тази, която е за фаровете), а другата за какво е? Също така и на конзолата където са ми копчетата за халогените има едно копченце на което има буквата t за температура. То за какво е?

    #2
    Като го натиснеш това "t" и ти се появява на дисплея на километража колко градуса е външната температура , но мисля , че трябва да си поне на контакт . И аз отначало се чудих за какво е :DП.С колега , вече с Браво ли се сдоби
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Ами да, може да се каже. Мерси за отговора, остават другите 2 задачки

      Коментар


        #4
        Честито колега, покажи ни Бравока, ако до утре нiкой не пусне снимка, ще я щракна.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Врътката е за силата на осветлението на уредите на таблото
          FIAT Bravo JTD GT '99

          Коментар


            #6
            Другото лостче е за чистачките на позиция 1 е с интервал на 2 е първата скорост 3 на другата ,а когато се врътне се пуска задната чистачка при дърпане към теб се пръска на предното стъкло на зад за задното!Да ти е честита новата придобивка!
            Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

            Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              Честито колега, покажи ни Бравока, ако до утре нiкой не пусне снимка, ще я щракна.
              Мерси много И по-специално захващането на перото ме интересува.Благодаря на всички за отговорите!

              Коментар


                #8
                Колега много вали и не ми се мокреше апарата, направих няколко снимки с телефона на бързо:
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Благодаря много, колега!

                  Коментар

                  Working...
                  X