Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни амортисьори за КУПЕ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предни амортисьори за КУПЕ

    Счупи ми се предния ляв амортисьор в дупка ( по скоро яма ) и сега не мога да си намеря нов .Оригинален или от добрите заглавия са със месец че и повече време за доставка, има в наличност само от Victory i Globo. За вторите знам със сигурност че са рециклаж.Някой знае ли нещо по въпроса ?
    Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

    #2
    Колега, пиши лично на Христо (hit-ko) мене той ме уреди с амортисьори (и не само с това) за бравото. Цените бяха без конкуренция.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      zgabrovski написа:
      Колега, пиши лично на Христо (hit-ko) мене той ме уреди с амортисьори (и не само с това) за бравото. Цените бяха без конкуренция.
      Абсолютно, Христо е златен човек, със сигурност ще ти помогне и ще останеш доволен!

      Коментар


        #4
        ЗДРАВЕИТЕ ПИ4ОВЕ ОТ СКОРО СЕ РЕГИСТРИРАХ И МНОГО МЕ КЕФИАТ ТЕМИТЕ.АЗ ПРЕДИ ТРИ ЛЕТА СИ СМЕНИХ 2-ТА ПРЕДНИ АМОРТИСИОРИ НА ТИПОТО И МИ ПРЕПОРА4АХА ВИКТОР ВЗЕХ ГИ И САМ ДОВОЛЕН КАРАМ Я ВСЕКИ ДЕН С ДВЕ ДУМИ РЕДОВНО УСПЕХ С ИЗБОРА SAMO ITALY.Добре дошъл. Прочети правилата. Alexius
        Kара Bravok 1.4 12V 97g.SX и Punto Mk2 1.9 jtd 00g.JTD ELX

        Коментар


          #5
          Re: Предни амортисьори за КУПЕ

          emopeev написа:
          Счупи ми се предния ляв амортисьор в дупка ( по скоро яма ) и сега не мога да си намеря нов .Оригинален или от добрите заглавия са със месец че и повече време за доставка, има в наличност само от Victory i Globo. За вторите знам със сигурност че са рециклаж.Някой знае ли нещо по въпроса ?
          Ако ползваш И-бей, виж тука-http://cgi.ebay.de/Fiat-coupe-stossdampfer_W0QQitemZ8028159481QQcategoryZ57442QQ rdZ1QQcmdZViewItem

          Коментар

          Working...
          X