Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се вади копчето на аварийните.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се вади копчето на аварийните.

    Как най-лесно се вади копчето за аварийните за смяха на крушка,на Браво/а
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    Сваля се таблото и се вади отзад.

    Коментар


      #3
      Ауу до колкото си спомням крушките са две и са много смотани. Много са малки. А са две като изгори едната да работи другата.Свалял съм го но сега не си спомням със сигрност. Мисля че с тънка отвертка като прмушиш ще може да падне капачето, но цялото копче може и да илиза със сваляне на таблото, но 90% мисля че не е необходимо
      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

      Коментар


        #4
        Interceptor написа:
        Ауу до колкото си спомням крушките са две и са много смотани. Много са малки. А са две като изгори едната да работи другата.
        Причината за да са две мисля ,че е друга.Едната е за подсветка при включени габаритни светлини ,а другата за индикация при включени авараиини пътепоказатели.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Като се замисля така е
          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

          Коментар


            #6
            Таблото не се сваля. Цялото копче се изважда с дърпане и излиза с кабелите и куплонга закачени на него, може и с тънка отвертка да си помогнеш. Моето го вадих само с дърпане.
            brava 1.6_v16 elx

            Коментар


              #7
              Ако е за лампите - да не се сваля. Вади се само капачката. За да се свали копчето обаче, се сваля таблото. Лампите са две - едната за габаритите и другата за мигачите. Едни малки са и мисля, че не се сменят. Поне аз не можах.

              Коментар


                #8
                naskobg написа:
                .... За да се свали копчето обаче, се сваля таблото....
                Пак казвам! Не се сваля нищо!Снимката е от преди 5 минути.
                brava 1.6_v16 elx

                Коментар

                Working...
                X