Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пране на мокета?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пране на мокета?

    Колеги,някой от вас свалял ли е мокета на колата си и трудно ли е?Искам да го изпера,но не на автомивка,защото няма да изсъхне(не е топло) и може да има негативно влияние за пода.Просто искам да го сваля и да го изпера хубаво с пароструйка :D
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    колегата //// ама според мен ще се вкараш в ебаси филма- изтрайоще месец-два и няма да има проблем
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      pakumba написа:
      колегата //// ама според мен ще се вкараш в ебаси филма- изтрайоще месец-два и няма да има проблем
      Наистина е голям филм.Ще изпера само мокета на багжника и седалките Иначе трябва да разглобя цялата кола ,за да изпера мокета...
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        Най готино става с тези перещите прахосмукачки... после само остава леко влажен и изсъхва за 1 ден. Аз миналата година с такава си прах салона ... просто стана перфектно.Иначе след като преди време видях на една мивка, изпраха мокета и после с отверка надупчиха пода да се изтече водата се отказах и всякакви такива процедури. Внимавайте на кой поверявате вашия автомобил
        Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

        Коментар


          #5
          В Стара Загора има автомивки които предлагат сухо пране.Незнам принципа ,но съм виждал реклами.
          FIAT BRAVO 1.4 12V

          Коментар


            #6
            Колега ще си играеш доста. Предните седалки със сигурност трябва да се махнат. Но все пак са на 4 винта всяка не е мн трудно. После платмасовите прагове около вратите. Също така конзолата между седалките :D и в процеса на сигурно и други неща. По добре остави за лятото :D
            Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


            Когато целта е всичко и пътят е без значение!

            Коментар


              #7
              Свалях го аз, но на типо-то! За час, час и половина мокета беше извън колата, но тогава беше лято и пак го оставих да съхне 2 дена! За браво/а или за мареа не мога да кажа как е! Наистина изчакай да се позатопли!

              Коментар


                #8
                На бравата мокета е промазан с 1мм. гума нацяло отдолу, като подводница е и една такава твърдааа. Пере се без да пропуска вода към пода, което е много хубаво. Аз проверих като надигнах моя от към прага за да видя. Един колега ме светна - жена му гътнала цяло шише кола, без капачка на пода и после видяли, че течността така си седи на пода, без да попива.
                TD_100, че е кръгло число.

                Коментар


                  #9
                  Значи за това на мен като ми протече радиатора на парното антифриза се плацикаше в краката ми без да попива
                  Marea Wekeend 1999 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    До колкото имам представа това е така, тъй като част от ел. връзките на колата се намират под мокета. Аз лично бих се стреснал ако почне да попива.
                    www.CarProfi-BG.com
                    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                    Най-атрактивните цени в София!

                    Коментар

                    Working...
                    X