Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на дръжките...????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на дръжките...????

    Колеги...порових се но неможах да намеря такава тема предварително се извиняам ако е имало и не сам я видял....така..Значи както знаем това е едно от най-слабите места и замислям подмяната на дрижки интересуваме дали някои знае от алфа 147 дали стават за браво и дали монтажа е труден? Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

    #2
    Колега някъде бях чел, че стават дори и снимки имаше но немога да го намеря сега.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #3
      Ето го ръководството http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=9820Иначе аз скоро сменях моите...доста е зорно особено първата дръжка, но колегата в другата тема го е обяснил много хубави и няма къде да сбъркаш, ако следваш неговите напътсвия....Всичко е описано със снимки....На мене смяната ми отне около 3-4 часа, като бяхме двама човека.
      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

      Коментар


        #4
        Колега той питаше за дръжки от алфа 147 дали ще станат.А ако е само до смяна на дръжки много е лесно следвай ръководството аз мойте така ги смених преди две години.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          Просто тази алфа дръжката отжаря по същия начин...иии горедоло са еднакво големи и предположих че ще станат.....изглеждат ни доста по здрави от нашите вие колеги...пак от същите ли сложихте?

          Коментар

          Working...
          X