Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.8 gt 16v разход и к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat bravo 1.8 gt 16v разход и к.с.

    някой дали може да ми каже за разхода и дали има 1.8 16в 96кв-130к.с. защото мисля да си зимам и човека ми каза че неговия не бил 115к.с. а повече кам 130
    Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

    #2
    Колега,за да си сигурен точно колко коня е колата му поискай номера на шасито и провери в епер какво дават за тази кола.Има два вида двигатели 1,8
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      Има такъв мотор 1.8 16в с вариатор е 131к.с.Аз карам дедра 1.8 16в без вариатор 113 к.с бензин градско 13-14 зимата,11-12 лятото на дълго 7-8.На газ градско 16-18 зимата 14-15 лятото на дълго8-9.с по мощния мотор ще гори по малко,пък и аз постоянно я ръчкам в ребрата щом докарвам бравото до 11-12 градско на 1.2 мотор
      Bravo 1.2 16v
      Lancia Dedra 1.8 16v
      Suzuki GSXR250R

      Коментар


        #4
        a дали е проблемен този по мощния добре ли върви за 130 кончета
        Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

        Коментар


          #5
          Браво със този мотор ще е един малък самолет Проблемен не бих казал но обслужването гони към 600лв че е с балансиращи валове и камара ролки
          Bravo 1.2 16v
          Lancia Dedra 1.8 16v
          Suzuki GSXR250R

          Коментар


            #6
            Аз карам 1.8. само че 113к.с и брава и върви доста добре.Предполагам,че 130 к.с ще е супер.По принцип най - добре е да си вземеш Браво 2.0 20V 150к.с и ще разбереш къде е истината както се казва
            Fiat Brava 1.8 16V GT

            Коментар


              #7
              PREDATORst написа:
              Браво със този мотор ще е един малък самолет Проблемен не бих казал но обслужването гони към 600лв че е с балансиращи валове и камара ролки
              Стига с тез балансиращи валолове бе колеги НЯМА ТАКИВА ВАЛОВЕ В 1.8.16V НА ФИАТ.Обслужването е към 250-300 лева

              Коментар


                #8
                MEMO написа:
                PREDATORst написа:
                Браво със този мотор ще е един малък самолет Проблемен не бих казал но обслужването гони към 600лв че е с балансиращи валове и камара ролки
                Стига с тез балансиращи валолове бе колеги НЯМА ТАКИВА ВАЛОВЕ В 1.8.16V НА ФИАТ.Обслужването е към 250-300 лева
                А мотора на Ланчия 1.8 16в не е ли на фиат???
                Bravo 1.2 16v
                Lancia Dedra 1.8 16v
                Suzuki GSXR250R

                Коментар


                  #9
                  Може и да е на фиат колега но не е копие на 1.816V а АКО ИМА БАЛАНСИРАЩИ ВАЛОВЕ Е КОПИЕ на 2.16V на фиат

                  Коментар


                    #10
                    PREDATORst написа:
                    Браво със този мотор ще е един малък самолет Проблемен не бих казал но обслужването гони към 600лв че е с балансиращи валове и камара ролки
                    Няма балансиращи валове.На Ланча и Фиат старите мотори имаха такива.Но този двигател има един вариатор на всмукателния разпред.вал,както и всички нови двигатели на Алфа който създава много често проблеми.Освен това има 4 бубини за високо напрежение и понякога се налага подмяна,особенно като почнат да се редуват с дефектиране.А всяка струва 140 лв.Втора употреба няма за сега.Инче наистина върви много.Както се изказа колегата-самолет.133 к.с./6300 об/мин-200 клм/час. P.S.И още нещо забравих да добавя.Двигателя е Евро 4-с три Ламбда сонди.Всяка една е по 200 лв.Въобще карането собствена кола произведена след 2001-2 год.е скъпо удоволствие.Даже когато е нова.

                    Коментар


                      #11
                      MEMO написа:
                      Може и да е на фиат колега но не е копие на 1.816V а АКО ИМА БАЛАНСИРАЩИ ВАЛОВЕ Е КОПИЕ на 2.16V на фиат
                      Е ако е копие на 2.0 как свалят кубатурата със друга горивна камера?Трябва да потърся инфо мислех че са идентични
                      Bravo 1.2 16v
                      Lancia Dedra 1.8 16v
                      Suzuki GSXR250R

                      Коментар


                        #12
                        Аз 1.8 с вариатор до сега не съм виждал на Браво. Знам че има доста купета с него. Ако наистина искаш наслада от мотора вземи си 2.0. От друга страна няма да имаш проблемите с вариатора, които често спохождат автомобилите настаро
                        Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
                        Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
                        FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
                        Powered by Total & Fobos LPG

                        Коментар

                        Working...
                        X