Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

жиците ли се побъркаха????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    жиците ли се побъркаха????

    Здравейте колеги!Незнам дали е от студа но ми отказаха светлините за мъгла и нагревателят за задното стъкло!Някаква идея да ми споделите как да оправя нещата?Сега като се замисля се започна от стъклата - като за честито за новата година ми отказаха на 01.01.2009, след това спряха и чистачките!Появяват се от време на време, а днес и реотана и стоповета за мъгла!Не съм мил или мокрил колата нещо .... ??????????Марея 1.6 16в е колицата?Благдаря за всички идеи!

    #2
    Провери бушоните, а за чистачките пред стъклото да се натруполо с мрасотия и да са се зашушили дупките от където се изтича водата и моторчето да плува във вода.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #3
      Бушоните! Имай предвид че на един бушон се навързват 3-4 неща ! Успех
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        #4
        Имаше тема за почистване на "масите" това е много хубава процедура! Прегледай и нея,успех.
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #5
          Едновременно изчезване на светлините за мъгла и задните реотани е характерно при проблем с буксите на централната конзола. Малко игра с мултицета трябва, и със схемите, да се провери в таблото с бушони кога и къде има ток.

          Коментар

          Working...
          X