Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

блъснато Фиат Пунто 1.1 1996 г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    блъснато Фиат Пунто 1.1 1996 г

    Имам Фиат Пунто 1.1 1996 г днес при зимни те условия се занесе и се ударих в едни бетонови тръби за подземно дере-Резулнатите преден ляв фар замина преден калник се смачка подкалника се слупи предната броня и тя си отиде.Някой може ли да ми каже колко може да ми струва всичко с частите ремонта калника като е смачкат да го сменям ли или да го изчуга автотенекеджия.Ако я дам за резервни части на автоморга колко пари мога да взема.Благодаря

    #2
    Re: блъснато Фиат Пунто 1.1 1996 г

    Минах по твоя път , зарежи тенекижията моята е същата дори гоидната , по обиколи моргите и си накупи калник броня , фар радиатор и там кото ти трябва щом двигателя е незасегнат , си боядисаш колата частично по 80 лева е на детаил. аз я дадах на маистори та са ма е яд 1550 лева ма оскубаха и не напраиха тва дето искам .и са ми сложили някфи боклуци , та скоро пак си сменях радиатора , бронята ми седи на криво заквот е някфа здухана .... мисля , ч е с твои труд и ходене по маките ще ти излезе 500- макс 800 лева , поне стея поражения,Съдя по моите щот при мене преден капак , десен калник , броня, мигачи , радиатор с вентилатор. и едно боядисване ... и си готов няма да я познаеш. Не СЕ ХВАштаи с тенекежии и там кфит други щот ина мене ми казаха ми 800 леа грубо пак ми зеха 1550 .ПРЕГЛЕДАИ си ЛАМДА сондата че, тя е баш наи отпреде да га еба и моита гледам че е пострадала при удра малко е свита и са чудех що та кола варви със 140 пак преди 160 си ги даржеше.Явно си е заминала , са ше са бъркам за нова . И Успех... пък и тук по форума има части само да се разбереш със хората.СМЕНЯИ КАЛНИКА от КИТ фаида НЯМА.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар

    Working...
    X