Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с лоста за включване на фаровете...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с лоста за включване на фаровете...

    Здравейте колеги,от около месец имам проблем с лоста за включване на фаровете,като го включа на къси или дълги(без значение) и включа мигач фаровете гаснат или ако мина през по-голяма дупка ,но копчето остава включено.Мисля си че е от пластинките и въпросът ми е някой имал ли е подобен проблем и как го е разрешил освен със смяна с друго.Може ли да се разглабя???
    ----------------------------------------------------------------------------
    Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
    ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
    ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

    #2
    Re: Проблем с лоста за включване на фаровете...

    Аз лоста на моите фарове го сменях 3 пъти и винаги почва така премигват докато включваш мигач и в един момент изобщо отказват. Лоста съм го разглабял, но вътре няма никакъв видим проблем, нито нагоряло, нито окислено, нищо. Аз от 1 месец карам вече само на дълги, смъквам ги ниско долу и не преча на никого, единствен проблем е, че дърпат повече ток и на пролет ще мисля някакъв начин да ги ремонтирам, но сега не си е за работа в тоя студ.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с лоста за включване на фаровете...

      van_dal написа:
      ... само на дълги, смъквам ги ниско долу и не преча на никого, единствен проблем е, че дърпат повече ток ....
      не е повече - същите лампи са като на късите - по 50 Вата ,аако те спрат от КАТ с неизправни фарове - спират колата от движение

      Коментар


        #4
        Явно ще трябва да си търся нов лост,щом неможе да се ремонтира Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 .Започвам да се ровя из форумът и да търся.Мерси все пак колеги,а ако някой има такъв под ръка да пише
        ----------------------------------------------------------------------------
        Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
        ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
        ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

        Коментар


          #5
          Re: Проблем с лоста за включване на фаровете...

          u_bo написа:
          van_dal написа:
          ... само на дълги, смъквам ги ниско долу и не преча на никого, единствен проблем е, че дърпат повече ток ....
          не е повече - същите лампи са като на късите - по 50 Вата ,аако те спрат от КАТ с неизправни фарове - спират колата от движение
          Я върви погледни пред колата като си включил дълги колко крушки светят на фар, не по 1, а по 2: къса и дълга=100Вата. Какво да им е неизправно на фаровете светят си та се пукат, поне 20 пъти минавах покрай ченгета и до сега не са ме спирали, поради простата причина, че не се забелязва.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар

          Working...
          X