Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чистачките ми вдигат стачка всяка сутрин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чистачките ми вдигат стачка всяка сутрин

    Чистачките ми обявяват стачка всяка сутрин при под -5 градуса.Пускам уж да тръгнат мърдат малко и спират. В понеделник като ми направиха този номер залях с топла вода отпред и се оправиха нещата.Следващият ден пък се загубиха степените, а днес от Горна баня до центъра карах без чистачки - стана една кална лапавица по джама....Реших да включа ръчката и да размърдам чистачките и те тръгнаха.То е ясно, че нещо замръзва, но кое?

    #2
    Трябва да се разглоби корпуса на редуктора с мотора и да се почистят контакторните пластинки, и да се смаже наново, където се налага.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Обаче ти казвам да не го правиш сега по студеното, защото отпред кората е на щипки и сега по студеното ще се счупят всичките!Изчакай слънчев ден и тогава се занимавай или отиди в сервиз в който да ти я вкарат на по-топло и те да ги оправят...А и както си поливал с топла вода, значи и щипките са намокрени и замръзнали още толкова!Аз се пробвах преди седмица да оправя моторчето и ги изпочупих половината...
      НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
      И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

      Codename: ФИЧО

      Коментар


        #4
        Предполагам, че ти замръзват ябълковидните предавки, вследствие на влага. Провери първо дали дупките за оттичане на водата не са запушени.
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #5
          Проблем

          Колеги....вместо да си карам Пунтото сега е пред нас и то защото не ми работи стъклоизмивателното......на ръчката усещам че има напрежение, но уви нищо не пръска в/у стъклото. Преди да завали снега изобщо заредих течност (зимна от Шел) но пак и пак не работи.Не ми си мисли да е изгоряло моторчето(надявам се).....за което моля за вашата помощ

          Коментар


            #6
            А като я зареди с течност прокара ли да се напълнят тръбичките с нея, предполагам че те са замръзнали.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Работеха си....даже много добре, но щом падна снега и край....да не би дюзите в края да са замръзнали или някъде по гумените тръбички...Само дето му напълних резервоара

              Коментар


                #8
                А я провери дали не си скъсал маркуча някъде. Аз така една вечер си купих течност вдигам капака да наливам и после затварям. Пръскам и нема никой. След една седмица чак се сетих и вдигнах капака да погледна и то кво прещипал съм маркучето като съм го затварял и то се скъсало...
                www.CarProfi-BG.com
                Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                Най-атрактивните цени в София!

                Коментар

                Working...
                X