Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

стопове за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    стопове за браво

    Колеги Честита Коледа първо!Сега видях, че ми е изгоряла крушката на единия стоп.МОже ли да ми кажете каква трябва да си купя и как се сменя.Благодаря предварителноСПЕШНО Е!!!
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    мери. снощи минах през Straet Mania-та и взех някаква момчето там ми я препопъча. Сега ще опитам да си я сменя.А някой случайо да знае защо седалката (облегалката) на водача се мърда сама без да съм и дръпнал ръчката. Идея какво е прецакано и как да го оправя?
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      а относно крушката на самия стоп е 21 вата , другите 3-те дето са на габарита са по 5 вата
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        Значи точно така е 21 вата с една светлина и голям балон,относно смяната,има едно капаче което покрива електрическата част на стопа,в горната му част има едно пластмасово винтче доста големичко отвива се половин оборот и капака слиза,след това има 2-е пластмасови гайки с големи глави те са една под друга след като ги отвиеш дърпаш панела с крушките и готово.Лесно е споко няма какво да сбъркаш. Успех
        FIAT Coupe

        Коментар


          #5
          10х за инфото но се справих то наистина доста елементарно ) Сега остава другия проблем : "А някой случайо да знае защо седалката (облегалката) на водача се мърда сама без да съм и дръпнал ръчката. Идея какво е прецакано и как да го оправя?"ще се радвам ако споделите идея от какво може да е
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            Anaboliy написа:
            10х за инфото но се справих то наистина доста елементарно ) Сега остава другия проблем : "А някой случайо да знае защо седалката (облегалката) на водача се мърда сама без да съм и дръпнал ръчката. Идея какво е прецакано и как да го оправя?"ще се радвам ако споделите идея от какво може да е
            най вероятно е счупена седалката ,долу в ляво където е колана под пластмасовата кора може да видиш ..седалката лесно се разглобява,ако се наложи да ти я заваряват обаче отиди при майстор да не ти я запали ...знам го от опит на един приятел шишко 2 пъти я чупи и даже седи малко крива самата седалка !!!
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              мерси колега ще погледна. дано да се оправи и да е като хоратя
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар

              Working...
              X