Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

странно виене отпред-проблема оправен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    странно виене отпред-проблема оправен

    Здравейте колеги,вчера се появи това страно виене на предното дясно колело шумът се появява когато се движа над 70 км, тогава се чува най добре.Скоро забелязах че имам скъсан маншон дали от него може да е това виене.Благодаря предварително

    #2
    На мен от ония дни ми виеха всички колела от леда... lolsignБеше се натрупал по целия подкалник и беше запълнил доста добре мястото, и като направя малък завой и почва да вие, да драска, да стряска...Иначе качи я някъде и провери отдолу какво става...
    НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
    И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

    Codename: ФИЧО

    Коментар


      #3
      Това според мен си е лагер.
      FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

      Коментар


        #4
        И аз затова си мисля дано да не е

        Коментар


          #5
          .......

          zzzz323 написа:
          Това според мен си е лагер.
          и според мен аз тея дни ще ги сменявамна пунтото

          Коментар


            #6
            Маншона е гума и няма как да е от него и особено мястото ,което заема по скоро лагер

            Коментар


              #7
              Сега започна и да се чува и едно леко тракане,когато завивам на ляво спира но когато завивам на дясно се чува по силно.Лагер ли е или каре

              Коментар


                #8
                Виенето е от лагера- много е важно да се вдигат последователно предните гуми и да се върти за да се установи точно кой вие, защото в колата винаги ви се чува здравия! Няма майтап- някакъв вид микрофония става. :D
                Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  И на мен един колега ми каза същото,вика ми отивам за преден а той се оказва че е заден.

                  Коментар


                    #10
                    100% лагер

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      ако е преден трябва при завивана виенето да намалява малко , примерно ако е преден ляв при завиване на дясно би трябвало да отслабва шума ....

                      Коментар


                        #12
                        Оказа се много опасен този мой проблем,глупака дето ми сменя гумите само леко ми затегнал гайките.Днеска вдигам колата да видя за какво става дума,барам аз джантата ами тя цялата играе напред назад.Как не се пребих някъде добре че от няколко дена насам карам по бавно,утре ще ходя да го тепам този сопол.

                        Коментар


                          #13
                          ...

                          nai7 написа:
                          Оказа се много опасен този мой проблем,глупака дето ми сменя гумите само леко ми затегнал гайките.Днеска вдигам колата да видя за какво става дума,барам аз джантата ами тя цялата играе напред назад.Как не се пребих някъде добре че от няколко дена насам карам по бавно,утре ще ходя да го тепам този сопол.
                          бой му е майката , могло е мн да пострадаш

                          Коментар


                            #14
                            Проверката е висша степен на доверие!
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар

                            Working...
                            X