Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кражба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кражба

    колеги, просто искам да споделя,как вчера прибираики се от работа забелязах че са ми откраднали едната странична лаисна на колата.не мога да повярвам ,че има такива хора,това е абсурд.как може да отидеш и да откраднеш от друга кола ,нещо за твоята!!!толкова ли е сложно да си потърсиш и да си купиш,това което ти трябва,а не да го крадеш,потресен съм.!!та сега ,молбата ми е ако някои знае от къде да си намеря,за да си купя,нека споделиблагодаря предварителноп.с.слагам и снимка ,за да добиете представа за какво говоря....
    Прикачени файлове

    #2
    Колега просто от любопитство как са захванати лайсните?
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #3
      Колега предполагам имаш каско! 1-во при застрохавателите,но не съм сигурен дали при кражба ще възстановят щетата .Има вероятност да кажат :ти си си е вземал ,ние от къде да знаем ,че е открадната от някой!Кажи дали имаш каско и ще измислим вариант !:

      Коментар


        #4
        Ако е пълно каско би трябвало да ти изплатят щетата ... и ако има каско де ...
        Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

        Коментар


          #5
          От каското не плащат липсващи части,само счупени.Трябва да има поне няква част от нея за да я платят.
          Fiat Coupe 2.0 16V turbo

          Коментар


            #6
            Ако застрахователите плащаха за такива неща, ще си ги "крада" сам през ден.
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар


              #7
              Ако може да намери такава лайсна ,която да е като неговата дори и счупена се променят нещата в негова полза затова става въпрос.

              Коментар


                #8
                simeon3000 написа:
                Ако застрахователите плащаха за такива неща, ще си ги "крада" сам през ден.
                НИщо лично,ама заради хора с такова мислене не се плащат подобни кражби.
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар


                  #9
                  dudulia написа:
                  simeon3000 написа:
                  Ако застрахователите плащаха за такива неща, ще си ги "крада" сам през ден.
                  НИщо лично,ама заради хора с такова мислене не се плащат подобни кражби.
                  По принцип знам ,че идеята ми не е добра не съм такъв издуханяк ,но като цяло е възможно ,ама най хубаво купувай друга И хора да не почнете ме оплювате ся знам за какво става въпрос!

                  Коментар


                    #10
                    dudulia написа:
                    simeon3000 написа:
                    Ако застрахователите плащаха за такива неща, ще си ги "крада" сам през ден.
                    НИщо лично,ама заради хора с такова мислене не се плащат подобни кражби.
                    По принцип знам ,че идеята ми не е добра не съм такъв издуханяк ,но като цяло е възможно ,ама най хубаво купувай друга И хора да не почнете ме оплювате ся знам за какво става въпрос!

                    Коментар


                      #11
                      dudulia написа:
                      simeon3000 написа:
                      Ако застрахователите плащаха за такива неща, ще си ги "крада" сам през ден.
                      НИщо лично,ама заради хора с такова мислене не се плащат подобни кражби.
                      Пък ако плащаха за гуми и джанти... Сори, но това е положението. Плащат само за повредени и счупени детайли, но не и за липсващи.
                      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                      Коментар


                        #12
                        имам пълно каскоа някои има ли идея от къде мога да си купя?

                        Коментар


                          #13
                          vda написа:
                          имам пълно каскоа някои има ли идея от къде мога да си купя?
                          Както са ти казали по-горе, в този случай от каското няма да имаш никаква полза.За купуване на нова, аз бих опитал двете крайности:ИНТЕРКАР 3000 и Вантотрейд.От първото няма да бъде оригинална, от второто ще бъде неприлично скъпа...И на двете места, особено на второто вероятността да я намериш е голяма.Ако имам избор, бих предпочел Интеркар - на тази глупава пластмаса изобщо не и е тежка работата.Дори и да не е оригинална, колата няма да бъде ощетена от нищо
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар


                            #14
                            Стга де, нова! В София има две автоморги, в които има стила на части. Само да не искат да ти продадат цялата врата за тая лайсна.
                            Fiat Stilo 1.8 16V

                            Коментар


                              #15
                              Re: кражба

                              vda написа:
                              колеги, просто искам да споделя,как вчера прибираики се от работа забелязах че са ми откраднали едната странична лаисна на колата.не мога да повярвам ,че има такива хора,това е абсурд.как може да отидеш и да откраднеш от друга кола ,нещо за твоята!!!толкова ли е сложно да си потърсиш и да си купиш,това което ти трябва,а не да го крадеш,потресен съм.!!та сега ,молбата ми е ако някои знае от къде да си намеря,за да си купя,нека споделиблагодаря предварителноп.с.слагам и снимка ,за да добиете представа за какво говоря....
                              Колега,ти като че ли не живееш в БГ.Може да се учудваш ако например живееше в Германия.Тази лайсна на снимката някой си я напазарувал защото за този модел е скъпа и се купува само с доставка.Затова са ти я откраднали.За съжаление не можем да се предпазим и предвидим подобни инцеденти.За информация:лайсната се закрепва с двойнолепеща лепенка.За нея няма проблеми.Има я в почти всички магазини за боядж.принадлежносри.Но ползвай само на фирмата 3М,защото има и ментета.Може да си загубиш лайсната и да помислиш,че пак са ти я откраднали.

                              Коментар

                              Working...
                              X