Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отвратителен проблем с Punto 2 ПОМОЩ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ogycska написа:
    това е от машинките за задните седалки , и при мене е така , откачи седалките и ще видиш ,че няма да се чува повече
    Батка, не е от това. Е, може и от това да е, но допълнително. На Бравото имам абсолютно същия проблем. Отделно, че много яко скрибуца и трака. А пък като пусна колоните имам бонус, при бас допълнително тракане. Все едно си с баскаса и номерът ти трепери. Същото е и при мен, но от вътре и без каса. Но сега е студено и няма как да се ровя да уплътнявам, за да видя от това ли е или не.
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #17
      Пробвайте със силиконов спрей да напръскате тук-там по сглобките.
      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

      Коментар


        #18
        откачи и пробвай и ще видиш , и някакси се получава при влажно време , лятото нямаше такива неща

        Коментар


          #19
          Мерси

          Мерси колеги тази събота и неделя ще пробвам всичко Но имаш право скърцането започна от както се развали времето лятото нямах този проблем.ОТНОВО МЕРСИ НА ОТЗОВАЛИТЕ СЕ
          http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

          Коментар


            #20
            Най-често е от окачването - не се заблуждавай, че се чува от към купето. Успех! :D
            FIAT Punto ІІ 2001 1,2 8V 60 ph; Renault Megane 2009 1,9 dCI 130 ph

            Коментар


              #21
              MorganCreek написа:
              tinalex написа:
              А дали е от задните прозорци?Да не ти поскръцват втулките на задния мост?
              Ами незнам възможно е,но звука идва от купето
              По 20лв са парчето.Аз ги смених и скърцането изчезна.То моето вече беше думкане чак.За смяната искат по 50лв ,че си е зор.
              FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

              Коментар


                #22
                БРАВО КОЛЕГИ

                ОТКРИХ ПРОБЛЕМА :D :D :D В МАШИНКИТЕ НА СЕДАЛКИТЕ Е ТЕ СА СКЪРЦАЛИ :D :D :D ОТ 2 МЕСЕЦА МЕ ТОРМОЗЕШЕ :D :D :D ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ ОТНОВО НА ВСИЧКИ :D :D :DЩе играе изолирбана :D :D :D
                http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

                Коментар


                  #23
                  Дайте съвет кво да ги правиме тия машинки , аз ги пръсках с VD40 ама няма резултат

                  Коментар


                    #24
                    ogycska написа:
                    Дайте съвет кво да ги правиме тия машинки , аз ги пръсках с VD40 ама няма резултат
                    Колега аз лично ги поувих с едно меко тиксо и стана вече не скърца :D :D :D
                    http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

                    Коментар


                      #25
                      Тъй, тъй, тази сутрин ми падна Пунтака за някоя минута и веднага пробвах да се движа с разкопчана задна седалка и познайте - блажена тишина.Което ще рече - в неделя като почивам ще му навия изолирбанд на закачалките и ще млъкне.
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #26
                        Пробвайте да изкривите леко ушите, дето се закопчават за тях седалките, назад за да се закопчават малко по-трудно. Така евентуално ше седят напрегнати и няма да хлопат. Може би
                        Golf lll 2.0 113 hp /American Edition

                        Коментар

                        Working...
                        X