Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отвратителен проблем с Punto 2 ПОМОЩ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отвратителен проблем с Punto 2 ПОМОЩ

    Здравейте,колеги!Имам малък,но много отвратителен проблем с моето Пунто.Проблемът се състои в това, че от скоро време като минавам през неравности по пътя, от задните прозорци се чува много гадно скрибуцане.От начало си помислих, че е от мястото, където е захванат прозореца - има едни гумички, като уплътнение и, че е от тях, но уви. Разглобих ги, сложих нови гумички и пак го има СКРИБУЦАНЕТО Един познат ми каза, че се е возил на същото Пунто, като моето и при него го е имало този проблем.Та някой, ако се е сблъсквал с този проблем и го е разрешил, да помага, щото ще продам колата скоро ако продължава Мерси предварително на отзовалите се!П.С. Пунтото е с 2-врати, има снимки в гаража Темата е почистена от постовете в разрез с правилата на форума.Модераторски екип на fiat-bg.org
    http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

    #2
    Аз не съм се качвал на хетчбег, който да не поскръцва отзад. Проблемът идва от кората.
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #3
      А дали е от задните прозорци?Да не ти поскръцват втулките на задния мост?
      FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

      Коментар


        #4


        crush написа:
        Аз не съм се качвал на хетчбег, който да не поскръцва отзад. Проблемът идва от кората.
        Не е кората,пробвах махнах я и пак скърца.Скърца на стакло в гума или стакло в метал
        http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

        Коментар


          #5
          Пробвай със свалени (сгънати) задни седалки да покараш,обикновено механизма им дето ги заключва трака.
          Фиат Крома 1.9 16v+
          Фиат Браво 1.6 16v
          Фиат Мареа 1.6 16v

          Коментар


            #6
            tinalex написа:
            А дали е от задните прозорци?Да не ти поскръцват втулките на задния мост?
            Ами незнам възможно е,но звука идва от купето
            http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

            Коментар


              #7
              pi4_s_bravo написа:
              Пробвай със свалени (сгънати) задни седалки да покараш,обикновено механизма им дето ги заключва трака.
              Ще пробвам всичко каквото кажете
              http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

              Коментар


                #8
                Понеже съм със същото Punto силно ме съмнява дали задните колани не се удрят във корите под задните прозорци.
                FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                ...and justice for all

                Коментар


                  #9
                  Вие виждали ли сте фиат да не скърца? Усилваш музиката...

                  Коментар


                    #10
                    SHB написа:
                    Вие виждали ли сте фиат да не скърца? Усилваш музиката...
                    Абе аз сложих добра музика и наистина не се чува ама все пак когато говоря с някои и патувам на дълъг път ми се надува главата от музика а като я спра ми се надува главата от скрибуцането
                    http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

                    Коментар


                      #11
                      Е то човек да ти има проблемите.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        #12
                        колеги и на мен ми скърца и идва от панела за задните говорители на мен там ми скърца а и като слойих елипси на кората още по гадно но кво да се прави
                        Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                        Коментар


                          #13
                          Абе и при моето Пунто има едно поскърцване/потракване откъм задно ляво стъкло.Така и не съм докарал ред жената да ме повози на задната седалка за да го открия.Сякаш нещо се чука - метал в пластмаса. Иначе кората пропукваше ама съм й навил изолирбанд на ’запинялките’ и млъкна като се уплътни. Само това потракване мамка му.
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            това е от машинките за задните седалки , и при мене е така , откачи седалките и ще видиш ,че няма да се чува повече

                            Коментар


                              #15
                              ogycska написа:
                              това е от машинките за задните седалки , и при мене е така , откачи седалките и ще видиш ,че няма да се чува повече
                              То ако е от тях веднага ще ги излекувам. Пак с изолирбанд
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X