Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цена за халоген на Мареа.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цена за халоген на Мареа.

    Колеги, поздрави на всички именяцитрябва ми халоген за Марея JTD 2000 та искам да питам от кои модели на Фиат може да се вземе такъв?Който е сменявал халоген евентуално да каже цена за нов и за втора употреба.
    Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

    #2
    Цена за нов
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Не съм сигурен, но май на браво/а и мареа не са ли еднакви халогените. Ако са еднакви, значи няма значение дали е десен или ляв. Еднакви са. Втора употреба не са много по различни цени, само дето са оригинални.
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        #4
        Едно към едно са леви и десни какво и при Браво,Брава и Мареа.Различават се само в гривните за захващане към броните.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Едно към едно са леви и десни какво и при Браво,Брава и Мареа.Различават се само в гривните за захващане към броните.
          Благодаря, щом са еднакви ще потърся в една автокъща /в моргата/
          Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

          Коментар


            #6
            Колеги здравейте отново, нормална ли е цена от 30 лв за халоген втора употреба заедно с гривна/гнездо или как там се казва и каква може да е причината да не свети - освен кизгоряла крушка или непоставена букса?
            Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

            Коментар


              #7
              Колега според мен цената е нормална аз преди купувах за бравото и беше толкова 25-30лв пълен комплект от морга
              Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
              Alfa Romeo 146 1.9 JTD
              Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
              Alfa Romeo 155 2.0 8V

              Коментар


                #8
                Нормална е, да.Приблизително по толкова съм купувал и аз за темпра.Тези, които е посочил Tornado може би също са добри.Това обаче от сайта няма как да се разбере.Цената им е такава, защото не са оригинални.
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  Esper написа:
                  Нормална е, да.Приблизително по толкова съм купувал и аз за темпра.Тези, които е посочил Tornado може би също са добри.Това обаче от сайта няма как да се разбере.Цената им е такава, защото не са оригинални.
                  Тези които се вграждат мисля ,че бяха Карело или нещо подобно ако не се лъжа.В момента съм с Депо кво да ви кажа освен не си купувайте фарове никакви на Депо.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар

                  Working...
                  X