Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа 1,8 1999г има отопляеми огледала

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа 1,8 1999г има отопляеми огледала

    Преди време бях чел във форума, че Мареите нямали отопляеми ел стъркал.Но вчера сутринта в снега не почистих добре колата и забелязах, че след няколко минути снега по тях се разтопи. Пипнах ги - бяха топли.Как е при вас?Нивото на оборудване е ELX.
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    Същото. Огледалата се включват заедно с реотаните на задното стъкло. И моята е ELX.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      Да така е с реотаните за за задното стъкло се включва и отоплението на огледалата
      Marea Wekeend 1999 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Всички Брава,Марея с ел.огледала имат отопление.Такива са монтирани при вариантите ELX и HLX.
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          И аз за моето Браво не знаех че има обаче вчера се разтопи леда и огледалцето беше топло (Браво 1997г 1.8GT)
          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

          Коментар


            #6
            PaUnOff написа:
            И аз за моето Браво не знаех че има обаче вчера се разтопи леда и огледалцето беше топло (Браво 1997г 1.8GT)
            Като прочетох темата, пробвах и на мойта, и много се изкефих като стопи снега на 1-та минута

            Коментар


              #7
              Ами да ГТ на браво има отопление на страничните огледала... и аз съм с такова и бащата не вярваше, но като му показах и много се изненада. Той нали е фен на немците....
              EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
              http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

              Коментар


                #8
                Както някой по-горе забеляза - нагряването се включва заедно със нагревателите на задното стъкло или със функцията MAXDEFF. За сравнение тази екстра Мерцедес и БМВ я въвеждат само за луксозните си модели след 2005 година. Преди това, се предоставя само за S и Е клас като опция и то не автоматично, а с отделно бутонче. Немският гений не допуска обстоятелства, при които да е необходимо да си размразиш задното и страничните огледала наведнъж.

                Коментар


                  #9
                  PASSARELLA написа:
                  Както някой по-горе забеляза - нагряването се включва заедно със нагревателите на задното стъкло или със функцията MAXDEFF. За сравнение тази екстра Мерцедес и БМВ я въвеждат само за луксозните си модели след 2005 година. Преди това, се предоставя само за S и Е клас като опция и то не автоматично, а с отделно бутонче. Немският гений не допуска обстоятелства, при които да е необходимо да си размразиш задното и страничните огледала наведнъж.
                  Колега,това което си написъл не отговаря на истината,ама много е далече от истината.Може да имаш комплекси някакви към немските автомобили,но поне бъди обективен.Имал съм Audi 80 B4-1992 год и огледалата бяха подгряващи.Имал съм Мерцедес А-класа 99 год и огледалата също бяха подгряващи.И не само подгряващи а и със зона за невидимите сектори на изображението.Още примери да изброявам ли?????На малката А класа бяха подгряващи та камо ли на голямите модели.

                  Коментар


                    #10
                    Да и моито браво има реотани на огледалата ама много бавно загряват,а за колегата виждал съм кадет 90та с ел.огледала :D
                    FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                    Коментар


                      #11
                      PASSARELLA написа:
                      Както някой по-горе забеляза - нагряването се включва заедно със нагревателите на задното стъкло или със функцията MAXDEFF.
                      Хм, това означава ли, че всяко Браво/Брава/Мареа с климатроник (къде го има този МАX DEF) има отопление на страничните огледала?

                      Fiat Bravo T-Jet 120

                      Коментар


                        #12
                        Хаха, голям кеф, току що звъннах на баща ми, който е с Бравото в момента и потвърди за огледалата :D

                        Fiat Bravo T-Jet 120

                        Коментар


                          #13
                          не е нужно да има климатроникщом огледалата са електрически управляеми, значи имат и подгряване
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            Къде живеете, че баш такива ми трябваха и не ги намирам...хахахаха
                            НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                            И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                            Codename: ФИЧО

                            Коментар


                              #15
                              Това не е особено смешно Дано не се случва.

                              Коментар

                              Working...
                              X