Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремонт на броня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремонт на броня

    Здравейте, преди няколко дни ме "изпраскаха" отзад (в смисъл колата ) искам да попитам подлежи ли на някакъв ремонт бронята, предполагам че може да се залепи спуканото. Ето снимки.
    ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
    Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

    #2
    колега забравил си снимката
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    Коментар


      #3
      Ето, ама нещо нещя да закачи jpg
      Прикачени файлове
      ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
      Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

      Коментар


        #4
        Re: Ремонт на броня

        BobyK написа:
        Здравейте, преди няколко дни ме "изпраскаха" отзад (в смисъл колата ) искам да попитам подлежи ли на някакъв ремонт бронята, предполагам че може да се залепи спуканото. Ето снимки.
        Колега ако са те праснали отзад,неподлежи на ремонт,всичко ще си мине с времето,хахахахах,не се сдържах Та сега,ако е много начупена недей да я правиш ,ами по-добре си вземи втора ръка,пък и ако цвета ти е широкоразпространен ще намериш бързо.Успех
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Ами както ще видите от снимките цвета не е особено разпространен, а за боядисване ще дам колкото струва бронята та става дебело, ще видим от какското колко ще дадат.
          ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
          Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

          Коментар


            #6
            Залепването на бронята ще излезе около 20лв. а боядисването може да се направи само на пукнатата част за около 50-60лв. при всички случаи влизаш в рамките на 100лв. , ако каското ти дадат по-малко са за убиване.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              Абе и аз така си го мислех, ама имам и малко други поражения, съсе бронята е хлътнала цялата задна част на багажника около 1-2см и имам проблеми със затварянето на багажника, а и от подкалника имам отчупено парче там дето се захваща бронята.
              ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
              Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

              Коментар

              Working...
              X