Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

трябва ми малко помощ за счупена броня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    трябва ми малко помощ за счупена броня

    Здравейте,колеги!Имам нужда от малко помощ относно една част.Една вечер излезнах за кутия цигари и от проява на лиготия,ръчка тук ръчка там,накрая в един бордюр.Та строших пластмасовата част под бронята.Извинете ме за невежеството ми но маска или език незнам как се казва,но дали ще мога да сменя само нея или ще е по лошият вариант нова броня .Благодаря за съветите предварително Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
    Прикачени файлове

    #2
    Ако пазиш парчетата може да ти я залепат. Иначе това е едно цяло с бронята и неможеш да го смениш само него.

    Коментар


      #3
      ами то даже при удара не се струши имам предвит на отделни парчета счупи се посредата.

      Коментар


        #4
        И на моята и липсва едно малко парче по средата. Говорим само за това от долу, нали? Така я купих Бравата, не се вижда ако не легнеш под колата, така че на мен не ми пречи.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #5
          Да, моята е като трион там, ма не ми дреме, не се вижда хич. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
          brava 1.6_v16 elx

          Коментар


            #6
            ако искаш на ЛС ще ти пусна тел. на човек дето да ти я залепи.гледам от Пд си

            Коментар


              #7
              Благодаря ти

              u_bo ще ми е от полза.Макар че аз исках да сменя тази пластмаса ако може,но явно няма вариант ако не взема цяла броня .А това с залепянето после не лечи нядявам се.Да маго да я карам така залепена,поне докато не събера кешовица за някаква хубава броня.

              Коментар

              Working...
              X