Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Порблем с чаркалък марка Siemens за Пунто 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Порблем с чаркалък марка Siemens за Пунто 1

    Значи , зад десния фар ,под маркуча на въздушния филтър се намира един китук с марката сименс , от него влизат и илизат сини маркучлета , понеже на едното маркучле което е U образно гледам ,че му хчупено забчето и старчи наван ме притеснява каква му е ролята и какав е избщо уреда и за какво служи, понеже колата си работи и за сега няма проблеми но се пак за да е там изпълнява някаква функция ....
    Прикачени файлове
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Нещо свързано с бензина ще да е
    Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

    ZFA16000002608488

    ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

    Коментар


      #3
      nanobanano написа:
      Нещо свързано с бензина ще да е
      бе деда знам , маркуча е откачен ма ,не хварля ни масло ни бензин , ... нищо палиях форсирах .... понеже си сменях радиатора тфа нва , нищо седи си откачен то маркуч щот забчето хчупено и така ... масе пак някои акои знае да ми каже за какво и да си тарся друг такав уред ,че като гледам няма как да закача обратно маркулчето.
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        Това е филтър за бензиновите пари.Играят ле ти оборотите,а не закачаи и си готов.
        ex. punto elx 1.2i
        Lancia Libra 1.6

        Коментар


          #5
          и аз го имах същия проблем. Да, точно за бензиновите пари е синия маркуч беше скъсан точно преди черната кутия , реално проблеми не съм имал де и аз като теб пробвах да форсирам , паля с него , паля без него , все едно и съсщо си беше ама го залепих де
          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

          Коментар


            #6
            оф топик - може да си сложиш и едно алуминиево гофре от дупката дето е над колекторните тръби до дупката дето е под капака на въздушния филтър, ако искаш де
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              мерсажжж за отговора , значи няма нужда да го сменям ше гледам как да го оправя , ем тфа ми мяса на катализатор ,щоммери бензиновите пари да го ... еааа
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар


                #8
                Това чудо е ,като противогаз-пълно е с активен въглен.Бензиновите пари от резервоара минават оттам ,от гледна точка на екологията -това ги пречиства.Един ви филтър,не влияе на работата на двигателя!

                Коментар

                Working...
                X