Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Палене-Помощ!!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колеги относно моя проблем-друпнах я с един познат и запали.Направих две-три кръгчета и след това си палеше без проблеми.Но утре сутринта на студен двигател ще я пробвам отново да видя как ще е.Въпреки всичко което се изписа аз не вярвам че причината да не пали(и не само моята)е студеното време.Все пак става въпрос за бензинови двигатели.Изглежда смотаният компютър дава някакви проблеми или просто като съм сложил обратно акумулатора при паленето нещо съм я задавил.Но все пак ще видим как ще е утре сутринта.
    Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

    Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

    Коментар


      #17
      cveteca написа:
      Колеги относно моя проблем-друпнах я с един познат и запали.Направих две-три кръгчета и след това си палеше без проблеми.Но утре сутринта на студен двигател ще я пробвам отново да видя как ще е.Въпреки всичко което се изписа аз не вярвам че причината да не пали(и не само моята)е студеното време.Все пак става въпрос за бензинови двигатели.Изглежда смотаният компютър дава някакви проблеми или просто като съм сложил обратно акумулатора при паленето нещо съм я задавил.Но все пак ще видим как ще е утре сутринта.
      няма начин да объркаш клемите на акумулатора според мен... то за тая работа си има десни и педераски ( леви ) акумулатори
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #18
        donnna написа:
        cveteca написа:
        Колеги относно моя проблем-друпнах я с един познат и запали.Направих две-три кръгчета и след това си палеше без проблеми.Но утре сутринта на студен двигател ще я пробвам отново да видя как ще е.Въпреки всичко което се изписа аз не вярвам че причината да не пали(и не само моята)е студеното време.Все пак става въпрос за бензинови двигатели.Изглежда смотаният компютър дава някакви проблеми или просто като съм сложил обратно акумулатора при паленето нещо съм я задавил.Но все пак ще видим как ще е утре сутринта.
        няма начин да объркаш клемите на акумулатора според мен... то за тая работа си има десни и педераски ( леви ) акумулатори
        Не го е обърнал ами го е поставил отново на мястото му това иска да каже с думата "обратно" .
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          При мен като си зареждам акумулатора и после го сложа отново , се получава тоя ефект . Просто натискам малко педала на газта и всичко е ОК . Дано да е толкова лек проблема при теб !
          ex : Bravo 1.6 16v 103hp
          now : Marea HLX 2.4 JTD

          Коментар

          Working...
          X