Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Присвирване на ремъка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Присвирване на ремъка

    от известно време сутрин като паля колата се чува едно краткотрайно присвирване на ремъка / около 1 сек/ и след това цял ден не се чува нищои това не е всяка сутринна какво може да се дължиможе ли да има труно въртяща се ролка, която да прави пролбема
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    Хлабав ремък.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Хлабав ремък.
      да точно това

      Коментар


        #4
        Преполагам ,че автомобила е Фиат Мареа 1.8, 1999 г. Ако е така отпуснат ремък не може да има защото ремъка се опъва от обтяжна ролка.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          може ли да имам затегната ролка, която трудно да се развърта сутрини тя да дава това присвирване
          Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

          Коментар


            #6
            Колеги аз това го имам сутрин и не винаги на моето браво хгт 2.0 20в... преди около 2000км обаче го нямах,забелязвам,че това с получава само когато е студено...

            Коментар


              #7
              да, автомобила е мареа 1,8и го прави само сутрин когато е студеноно миналата зима не го правеше
              Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

              Коментар


                #8
                А преди това да не би продължително време да си го карал със 180, и с 5500 оборота?

                Коментар


                  #9
                  Весела Коледа на всички!И аз имам същия проблем той се появи от както застудя появява се над 2000 об./мин. докато колата позагрее малко.
                  Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

                  Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    А преди това да не би продължително време да си го карал със 180, и с 5500 оборота?
                    Скоро не съм карал много бързо. Последно преди 2 седмици.Като сменях ролките преди две години пропуснах едната, просот не бях запознат колко ролки има и в сервиза ми смениха трите. Едната на поликлиновия ремък не е сменена. И сега се опасявам да не затегне тя. Но дори и да се скъса този ремък просто ще спра и ще ме издърпат.
                    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                    Коментар


                      #11
                      И моята го прави т’ва през студените дни свири за 1мин. и се оправя
                      Mercedes E200 coupe

                      Коментар


                        #12
                        Ми повечето материали се свиват, като спаднат температурите. Така, че споко. Ако ремъците не са първа младост, е нормално леко да просвирват. Лошо ще е ако свирят и като позгрее двигателят - тогава е възможно действително да са хлабави.
                        Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
                        Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

                        Коментар

                        Working...
                        X