Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издръжливост на двигателите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    VooDoo написа:
    Atanas71 написа:
    Какви са тези вибрации така и не разбрах. При мен на 160км./ч. колата е в много добра кондиция и няма вибрации , явно при колегата има някакъв проблем с ходовата част.
    "Мареа"-комби при 160км/ч. колко ти показва оборотомера?
    Честно да ти кажа не знам знам, че на 100 км./ч. на 5-та ми показва малко над 3000 оборота .
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #47
      Егати стойностите... Аз на 5та с 3000 съм на 140 км/ч (дизел). Макар че като пусна джи пи ес-а и винаги ми дава разлика от 5 км/ч независимо от предавката.
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #48
        crush написа:
        Егати стойностите... Аз на 5та с 3000 съм на 140 км/ч (дизел). Макар че като пусна джи пи ес-а и винаги ми дава разлика от 5 км/ч независимо от предавката.
        Защото си с дизел и са ти спестили от оборотите Все пак тук говорим за бензинови двигатели и в духът на темата ако с дизела караш на 5000 оборота ще го скапеш бързо
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #49
          Това е ясно, макар че е много относително точно колко време му трябва, за да се изкриви главата например. Пък и съмнява ме след като оборотомерът е оразмерен до 5500 това е да е максимумът, на който са тествани за издържливост. Все се надявам тестовете от завода да се приминали при над 6000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
          www.CarProfi-BG.com
          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
          Най-атрактивните цени в София!

          Коментар


            #50
            puntoss

            колко продължително време?! може би години наред да се карат с над 5000об./мин, защото я имам от месеци колата и не съм забелязал да гърми двигателя

            Коментар

            Working...
            X