Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светна ми лампата на AIRBAG

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светна ми лампата на AIRBAG

    Незнам защо но ми светна лампата на въздушната възглавница някои знае ли как може да се изгаси без да ми я закачат?Когато лампата свети ще се отвори ли AIRBAG?Ако е от значение е с две въздушни възглавници.
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    #2
    Ако са си там airbag-ите си зачисти грешките. Гредам, че си от Стара Загора. Обърни си към колегата emzo.

    Коментар


      #3
      като ти светне лампата на аирбега - си сменяш радиатора на парното.това е 90 % от случаите.остамналите 10 % са контактни проблеми

      Коментар


        #4
        е се пак мисля че мога да различа лампа от радиатор а и не губя антефриз....Ако продалжава да свете ще я изгася по трудния начин Yellow_Flash_Colorz_PDT_46
        Subaru B9 tribeca 3.0
        Peugeot 307 04
        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
        Fiat Brava 1.6 16V 103

        Коментар


          #5
          Обърни се към колегата emzo, да ти зачисти грешките.

          Коментар


            #6
            Мисля че е по лесно да си изкорма диотчето после питаите като си купите коли кое защо не свети
            Subaru B9 tribeca 3.0
            Peugeot 307 04
            Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
            Fiat Brava 1.6 16V 103

            Коментар


              #7
              Колега проблема идва от това, че отоплителното радиаторче се намира точно над компютъра за аир бега и като протече заминава компа, не е дали можеш да различиш лампата за аир бега ли е или за друго. По принцип им дават 10 години гаранция на аирбековете, така че няма какво да се чудиш толкова, а най-добре вържи лампата на аир бега за тази на маслото и така и двете ще гаснат и ще изглежда, че бега си рабпоти.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                Моля без автоджамбазки съвети

                Коментар


                  #9
                  Dikata_BG написа:
                  Мисля че е по лесно да си изкорма диотчето после питаите като си купите коли кое защо не свети
                  Няма да ти се отвори аирбега ако има грешка в компа. Пич, това с корменето на диода е голяма простотия:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=11358&start=12
                  Fiat Stilo 1.8 16V

                  Коментар


                    #10
                    И аз имам същият проблем? само че моята лампа светна когато свалих акумулатора а колата работеше? Откачих клемата на - и колата изгасна след като я закачих и запалих аербега вече нещеше да изгасне? ходих в фиат сервиз казаха че чистенето на грешката струва 15лв ама неможаха да я изчистят и ся незнам къдеда я карам на диагностика?
                    LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря на колегата Stoyan_68 утре ще замеря и напръскам буксите с надеждата да е от тях ако не е от тях никои да не ме бласка до Април-Май месец!
                      Subaru B9 tribeca 3.0
                      Peugeot 307 04
                      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                      Fiat Brava 1.6 16V 103

                      Коментар


                        #12
                        Dikata_BG написа:
                        Благодаря на колегата Stoyan_68 утре ще замеря и напръскам буксите с надеждата да е от тях ако не е от тях никои да не ме бласка до Април-Май месец!
                        Малко вероятно е проблема при теб да е контактен, бутни една диагностика че да си наясно все пак. Но ти всичко това би трябвало да го знаеш, нали по професия си "авто механик"?
                        Fiat Stilo 1.8 16V

                        Коментар


                          #13
                          Е да ама сичко се свежда до финикииските знаци сега ще покара малко така пък и курса си трябва да плащам абе...
                          Subaru B9 tribeca 3.0
                          Peugeot 307 04
                          Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                          Fiat Brava 1.6 16V 103

                          Коментар

                          Working...
                          X