Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Едно въпросче за....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Едно въпросче за....

    Здравейте момчета въпросът ми е следния - баща ми купи един Fiat barchetta 1.8 16V който е ударен от долу, двигатела не е засегнат, но не може да я запалиме.Трябва да има някъде бутон който трябва да се натисне след като колата е ударена за да се запали отново.Някой знаели къде се намира този бутон?

    #2
    Да под шофьорската седалка! Успех с паленето!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Executer написа:
      Да под шофьорската седалка! Успех с паленето!
      мерси утре ще го пробваме

      Коментар


        #4
        Освен бутона проверете и бензинопровода, както и всичко останало, което е под шасито! А как е ударена тази Лодка отдолу?П.П. Колега, пиши по-уточняващи темата заглавия!

        Коментар


          #5
          Humppa написа:
          Освен бутона проверете и бензинопровода, както и всичко останало, което е под шасито! А как е ударена тази Лодка отдолу?П.П. Колега, пиши по-уточняващи темата заглавия!
          Кола явно се е завъртяла и се е и ударила в бордюр засегнато е укачването от ляво и леко магарето.Видимо няма удър по теникийте

          Коментар


            #6
            А запалихте ли я?Заглавието на темата колега дава пълна яснота за съдържанието на темата.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              А запалихте ли я?Заглавието на темата колега дава пълна яснота за съдържанието на темата.
              Още не защото баща ми има много работа и не му остава време да и обърне внимание.Като запалиме ще ви кажа.

              Коментар

              Working...
              X