Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

невероятни удари в предницата на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    невероятни удари в предницата на Браво

    Здравейте фиат маниаци. Имам с мойто браво още един проблем(поредния) - когато минавам през дупки или неравности предницата ще ми се откачи. Удря "като на железо", като завивам на ляво имам чувството, че задницата ще ме изпревари, а на дясно не е така. Ако някой предполага от какво може да е ще съм му благодарен ако го сподели с мен. И още един проблем - има един датчик - жълт за температура е (предполагам че подава информация н а компютъра за температурата и определя колко гориво да впръсква). Като го разкача сутрин пали перфектно, но закачен ли е просто нема палене-е-е на студено. Като загрее няма проблеми. Дали това е от датчика или компютъра е натрупал грешки?????

    #2
    Re: невероятни удари в предницата на Браво

    Мирослав написа:
    Здравейте фиат маниаци. Имам с мойто браво още един проблем(поредния) - когато минавам през дупки или неравности предницата ще ми се откачи. Удря "като на железо", като завивам на ляво имам чувството, че задницата ще ме изпревари, а на дясно не е така. Ако някой предполага от какво може да е ще съм му благодарен ако го сподели с мен. И още един проблем - има един датчик - жълт за температура е (предполагам че подава информация н а компютъра за температурата и определя колко гориво да впръсква). Като го разкача сутрин пали перфектно, но закачен ли е просто нема палене-е-е на студено. Като загрее няма проблеми. Дали това е от датчика или компютъра е натрупал грешки?????
    абе човек, какво си направил, купил си си "десен фиат". земи си и 1 ляв той ще завива хубаво наляво и няма проблеми.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Здравейте фиат маниаци. Имам с мойто браво още един проблем(поредния) - когато минавам през дупки или неравности предницата ще ми се откачи. Удря "като на железо", като завивам на ляво имам чувството, че задницата ще ме изпревари, а на дясно не е така. Ако някой предполага от какво може да е ще съм му благодарен ако го сподели с мен. И още един проблем - има един датчик - жълт за температура е (предполагам че подава информация н а компютъра за температурата и определя колко гориво да впръсква). Като го разкача сутрин пали перфектно, но закачен ли е просто нема палене-е-е на студено. Като загрее няма проблеми. Дали това е от датчика или компютъра е натрупал грешки?????
      По пьрвия вьпрос, виж амортисьор, тампон на Макферсона, носач /шарнир/, беалета кьм стаб. щанга, шенкел!А, по втория е ясно, че този датчик трябва да се смени, най-вероятно сьпротивлението му на студен мотор не е повече от 500 ома!

      Коментар


        #4
        Задния десен амортосйор ти е изпуснал за затожа при ляв завои имаш това усещане, за другите вапроси са ти отговорили

        Коментар

        Working...
        X