Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А някой да знае за типо ???????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А някой да знае за типо ???????

    трябва ми по подробна литература или подобно.ако някой знае някое ЛИНК ще сам му много благодарен.//////Преди 3-4 месеца някой ми прати линк за такава сервизна книжка за типо но ми се бъгна PC-то и го затрих////////// Благодаря !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #2
    Ако се оправяш добре с руския имам три файлчета с пълно описание на двигателите,бензинови и дизелови, Типо,Темпра.Файлчетата са по около 1.5 МВ в pdf формат.Дай e-mail,ако проявяваш интерес.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Nino написа:
      Ако се оправяш добре с руския имам три файлчета с пълно описание на двигателите,бензинови и дизелови, Типо,Темпра.Файлчетата са по около 1.5 МВ в pdf формат.Дай e-mail,ако проявяваш интерес.
      Аз проявявам интерес, ако не е проблем моля да ми го пратиш!extel@mail.bg
      Fiat Tipo 1,6 i.e. SX 835C1.000

      Коментар


        #4
        И аз проявявам интерес, Моля изпрати ги и на мен на този адрес. kiro_of_the_day@yahoo.com
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Nino написа:
          Ако се оправяш добре с руския имам три файлчета с пълно описание на двигателите,бензинови и дизелови, Типо,Темпра.Файлчетата са по около 1.5 МВ в pdf формат.Дай e-mail,ако проявяваш интерес.
          Би ли пратил и на мен! Благодаря!P.Stoynov@mbox.contact.bg
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #6
            Tipo написа:
            Nino написа:
            Ако се оправяш добре с руския имам три файлчета с пълно описание на двигателите,бензинови и дизелови, Типо,Темпра.Файлчетата са по около 1.5 МВ в pdf формат.Дай e-mail,ако проявяваш интерес.
            Аз проявявам интерес, ако не е проблем моля да ми го пратиш!extel@mail.bg
            Нещо не става бе пич.Съобщението към теб с прикрепения zip се върна.Провери си пак адреса.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Nino написа:
              Ако се оправяш добре с руския имам три файлчета с пълно описание на двигателите,бензинови и дизелови, Типо,Темпра.Файлчетата са по около 1.5 МВ в pdf формат.Дай e-mail,ако проявяваш интерес.
              badbispo@abv.bg благодаря!!!!!!!

              Коментар


                #8
                Re: А някой да знае за типо ???????

                Mitko написа:
                badbiso написа:
                трябва ми по подробна литература или подобно.ако някой знае някое ЛИНК ще сам му много благодарен.//////Преди 3-4 месеца някой ми прати линк за такава сервизна книжка за типо но ми се бъгна PC-то и го затрих////////// Благодаря !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                http://www.fiat-bg.org/Downloads/Books/
                При тебе ли идвах преди време да говориме за проблема с дигиталното табло!!!

                Коментар


                  #9
                  kiselo@linkbg.com ще съм много благодарен трябва ми конкретно за типо))
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    #10
                    Nino написа:
                    Ако се оправяш добре с руския имам три файлчета с пълно описание на двигателите,бензинови и дизелови, Типо,Темпра.Файлчетата са по около 1.5 МВ в pdf формат.Дай e-mail,ако проявяваш интерес.
                    Дано не станахме много в групата, но би ми свършило чудесна работа ако си така добър да ги пратиш и на мен: bobolin@uni-svishtov.bg

                    Коментар

                    Working...
                    X