Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

топ новина гражданска отговорност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    brat_John написа:
    Plastex написа:
    Колеги, Варна, Алианц , 76 лева за типо 1.4 моноинжекция. Сякаш е добре за сериозна компания?
    Тези от Алианц са мошенници Само защото Типото ми е със софийска регистрация и там било рисково ми искат 110лв. нищо, че го карам в Русе Иначе Булстрад и HDI - 100лв. твърдо, ДЗИ - 83 лв. Продължавам да търся
    Отивай в първото OMV и си прави в "Български имоти" - 72 лв е цената!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #77
      Само ДЗИ според мен най сигурната и най стабилна компания- 83 лв е добра цена. Ама това Български имоти или Витоша нищо не става от тях-лъжливи пирамиди . После ще стане така че нищо нема да ти покрият от щетите.По добре дай още 10 лв и да ти е мирна главата. И на второ място след ДЗИ Алианс или Евроинс. На мен и каското ми е в ДЗИ и съм много доволен-до 10 дена изплащат и плюс това много добре плащат и за най малките драскотини. Все пак това е въпрос на личен избор.

      Коментар


        #78
        pugsy написа:
        ...... да няма допокриване на щетите от твоя страна....
        Абе аз си знам, че стотака ще ми избяга ама ако се закачи нещо на далавера покрай него
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #79
          Колеги последно ако имам типо 1.4 3 врати едно птп за последните 3 години по моя вина преди 6-7 месеца 23 години 4години имам книжка, неженен колата даже не се води на мое име, та някой ако има нещо подобно нека напише колко са му изискалиИли даже моле ви пишете какво сте дали като данни за автомобила и какви пари са ви изискали на различните места така ще спестите доста разкарване на доста хора

          Коментар


            #80
            Deyan Marinov написа:
            Само ДЗИ според мен най сигурната и най стабилна компания- 83 лв е добра цена. Ама това Български имоти или Витоша нищо не става от тях-лъжливи пирамиди . После ще стане така че нищо нема да ти покрият от щетите.По добре дай още 10 лв и да ти е мирна главата. И на второ място след ДЗИ Алианс или Евроинс. На мен и каското ми е в ДЗИ и съм много доволен-до 10 дена изплащат и плюс това много добре плащат и за най малките драскотини. Все пак това е въпрос на личен избор.
            Странно колега, как точно реши това за Витоша например?Аз от 6 години си правя каското там, до сега всичко са си плащали по фактура и оценка по шваке( например калник за Пунто - 150 лв)?За ДЗИ - имат една изключително неприятна клауза в общите условия - ако ти предизвикаш ПТП трябав да ги уведомяваш писмено. Ако не го направиш - гориш! Това го знам от личен опит, добре че ченгетата ме светнаха след катастрофата - "а ти си с гражданска в ДЗИ, бягай и ги уведомявай писмено, щото иначе тебе ще търсят после за плащане".Още за тях - знаете кой им беше собственик, и къде е сега!
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #81
              Офертата на ЛевИнс е :до 1800куб.см-89лв.+30лв.гориво до 2500куб.см-107лв.+30лв.гориво в бензиностанцийте на Петрол...
              forza forever

              Коментар


                #82
                TRE GAZELE написа:
                Офертата на ЛевИнс е :до 1800куб.см-89лв.+30лв.гориво до 2500куб.см-107лв.+30лв.гориво в бензиностанцийте на Петрол...
                за 4-дни 2-пъти им падат цените,а има и друго ако не искаш гориво е е 65лв

                Коментар


                  #83
                  Колеги , някой знае ли дали ако са ти вземали книжката за алкохол без предизвикано ПТП дали ще ми се вдигне цената на гражданската . Това дали го вкючват като изчисляват стойността.

                  Коментар


                    #84
                    Колега първо сега застрахователните агенти не могат да знаят на кого са вземали книжката за алкохол и ще си направиш застраховка спокойно.Но предполагам че за следващата година вече ще имат достъп до архивите на КАТ и когато дойде следващия декември вече ще знаят кого застраховат.Аз не мога да скрия радоста си сега от Алианц че ми застраховаха и двете коли на такава разумна цена че просто още не ми се вярва.За Пунтото 41лв а за Мерцедеса 44лв не е и 54лв както ми бяха казали предварително .Та за двете коли съм дал 85лв. Така че Алианц си спази логото " За разумните водачи - разумна цена ".И като си помисля че за 38 години нямам никакво произшедствие то ето че идва момента това да ми се отплати.Затова момчета карайте разумно внимателно и това нещо ще ви се отплати рано или късно.В населено място да се кара със скорост по голяма от 50км е направо самоубийство и голям риск.Може и да ми се изсмеете сега но не ви пожелавам на никого произшествие и недай боже с лош край че тогава ще викате абе Коцев хубаво ни казваше да караме по бавно ама що не го послушах.А сега весела коледа на всички. :D
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #85
                      Малка промяна в цените на ГО в "БГ Имоти":до 1500 кубика = 72лв.от 1500 до 1800 = 76лв.нагоре не знам колко е.Коцев, напълно те подкрепям в призивите! Весела Коледа и безаварийна Нова Година на всички!
                      1997 Brava 1.6, 16V

                      Коментар


                        #86
                        В Алианц ми казаха че имало много изписано с дребен шрифт... някой който го е чел може ли да сподели какво точно пише там?
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #87
                          Колега сканирах ти моята полица и ти я пратих на мейла. Увеличавай си с лупата на компа и прочети цялата от горе до долу. :D
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            #88
                            Днес направих застраховка ГО в Алианц-69 лв+10 лв Автоасистанс за РБ/без София/.Доволен съм от цените. Пожелавам на всички весела Коледа и да не се налага да ги ползваме тези застраховки
                            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                            Коментар


                              #89
                              Capoeira написа:
                              Колеги последно ако имам типо 1.4 3 врати едно птп за последните 3 години по моя вина преди 6-7 месеца 23 години 4години имам книжка, неженен колата даже не се води на мое име, та някой ако има нещо подобно нека напише колко са му изискалиИли даже моле ви пишете какво сте дали като данни за автомобила и какви пари са ви изискали на различните места така ще спестите доста разкарване на доста хора
                              А на кого е регистрирана? Т.е. не че толкова ме интересува, а заради факта, че може да ти излезе по-евтино. На полицата само да пише, че колата е се управлява от всички упълномощени шофьори... Иначе доколкото виждам само алианц вземат предивид сума ти обстоятелства. При тях за теб няма да е евтино - ти си от София, за тях това е риск, млад си, пък и ПТП имаш наскоро - те ще ти искат доста пари. Виж ако човека, на когото е регистрирана е по-възрастен и няма ПТП, а ако и колата не е регистрирана в Сифия... Останалите компании като гледам държат твърда цена - 70-80 лв в БГ имоти или ДЗИ или 90 лв в Лев Инс в които ти влиза гориво за 30 лв.
                              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                              Коментар

                              Working...
                              X