Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

топ новина гражданска отговорност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Днес питах в ДЗИ. Според мен предлагат доста изгодни условия. Кола до 1.5 - 83 лв. Над 1.5 - 95 лв.

    Коментар


      #62
      Колега, в "Български Имоти" е 72лв. (до 1800 кубика).
      1997 Brava 1.6, 16V

      Коментар


        #63
        72 лева, но не правят в момента - тренда ще е НАГОРЕ!

        Коментар


          #64
          Stilo написа:
          72 лева, но не правят в момента - тренда ще е НАГОРЕ!
          Хм аз снощи си направих в едно ОМВ на Цариградско. Но един познат ми каза за други застрахователи, на които той прави застраховки че днес е последния влак и че ще има увеличение. Лелката дето ме застрахова снощи питах и каза че няма да има увеличение, ама тя едва ли е в час. Конспирацията е голяма
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #65
            днес ходихме с един приятел да си направи ГО в Алианц,голф2 1.3,29г,неженен,без произшествия 138лв,без някакви промоциики или бонуси,обадих се на един приятел в ЕвроИнс и ми каза 83лв и там я направихме

            Коментар


              #66
              Окончателно-Евро инс 83 лв. до 1,8!
              Bravo 1,6 16V

              Коментар


                #67
                евроинс, не беха ли тия дето им се точеха нещо на лиценза....?
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #68
                  Доколкото знам Комисията по финансов надзор, настоява "Български имоти" да си преразгледат офиртата за ГО, тъй като тази сума не може да покрие според тях въпросната сума от 200 000 лв. при злополука и са заплашени с отнемане на лиценза. За евроинс за сега нещата са в норми, плюс тово са една от сериозните компании. С две думи хаос, както всичко в държавата ни.
                  Bravo 1,6 16V

                  Коментар


                    #69
                    Peykov написа:
                    Доколкото знам Комисията по финансов надзор, настоява "Български имоти" да си преразгледат офиртата за ГО, тъй като тази сума не може да покрие според тях въпросната сума от 200 000 лв. при злополука и са заплашени с отнемане на лиценза. За евроинс за сега нещата са в норми, плюс тово са една от сериозните компании. С две думи хаос, както всичко в държавата ни.
                    Вече са си преразгледали цените и цената от 72 лв остава, само дето са направили да е до 1.5. А от 1.5 до 1.8 е 76 лв - е това са променили. Аз си направих снощи и за двете коли.А сега мернах друго - в Лев инс е 89 лв, ама има гориво за 30 лв, т.е. 89-30 = 59 лв.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #70
                      Колеги, Варна, Алианц , 76 лева за типо 1.4 моноинжекция. Сякаш е добре за сериозна компания?
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #71
                        zgabrovski написа:
                        А сега мернах друго - в Лев инс е 89 лв, ама има гориво за 30 лв, т.е. 89-30 = 59 лв.
                        В бензиностанциите на Петрол ли? Май натам ще се запътя...Иначе във веп-сайта им пише 108 лв...
                        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                        Коментар


                          #72
                          правилно си пише108лв с 30лв гориво или тех.преглед

                          Коментар


                            #73
                            Peykov написа:
                            Доколкото знам Комисията по финансов надзор, настоява "Български имоти" да си преразгледат офиртата за ГО, тъй като тази сума не може да покрие според тях въпросната сума от 200 000 лв. при злополука и са заплашени с отнемане на лиценза.
                            Интересно, щом 72лв. не покрива щетите, какво покриват сумите от 40-50 лева???
                            Peykov написа:
                            С две думи хаос, както всичко в държавата ни.
                            Май така се оказва, за пореден път.Освободи им пазара - и им гледай сеира!Всички компании са силно загрижени за средствата които ще приберат от тази кампания, а не за самите клиенти. А ние просто искаме да си застраховаме колите и да си караме спокойно...Май не трябваше да им отпускат юздите. Една единна цена за всички (100лв. примерно) и всеки да си прави рекламата и да си спечели клиенти...
                            1997 Brava 1.6, 16V

                            Коментар


                              #74
                              Plastex написа:
                              Колеги, Варна, Алианц , 76 лева за типо 1.4 моноинжекция. Сякаш е добре за сериозна компания?
                              Тези от Алианц са мошенници Само защото Типото ми е със софийска регистрация и там било рисково ми искат 110лв. нищо, че го карам в Русе Иначе Булстрад и HDI - 100лв. твърдо, ДЗИ - 83 лв. Продължавам да търся
                              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                              Коментар


                                #75
                                то секи търси евтино ама после да няма SEX,недай си никому се удари и е виновен да няма допокриване на щетите от твоя страна

                                Коментар

                                Working...
                                X