Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

топ новина гражданска отговорност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Да де, нали и аз това казах:
    vesko написа:
    Явно софианци пак духаме супата, пардон.
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #47
      vesko написа:
      коцев написа:
      За 38 години зад волана за щастие до сега нямам никакво произшедствие и до сега и 1 лв не съм получавал обещетение. Така че мен напълно ме удолетворява ниската цена. Днеска ходих до Алианц да проуча как е и утре отивам там да се застраховам .За Пунтото е 41лв а за Мерцедеса 54лв :D Така че евала на Алианца.
      здравеите колеги днес си направих застраховка гражданска отговорност в алианс автомобила ми е с двигател 1581 к.с. за цялата година цената е 51 лв. мисля че тази информация ще ви бъде в полза.
      Явно софианци пак духаме супата, пардон.29г. семеен, без ПТП за последните 3 години - 129 лв!!!Що така бе, и аз искам 51 лв.
      Каква ти е колата?
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #48
        Колеги аз за мойто Браво 1.4 мисля че доста пари ще ме оберат за гражданска,защото ще вземат под внимание че ми е вземана книжката за алкохол-2 промила за 3 месеца и ходих на съд. Но мисля да я направя в ДЗИ, сега съм там и автокаското ми е там и съм доволен за една драскотина на калника -10 см ми изплатиха след 10 дена 145 лв и за горе долу пукнатина на задна броня с големина около 5 см ми дадоха 88 лв

        Коментар


          #49
          Deyan Marinov написа:
          Колеги аз за мойто Браво 1.4 мисля че доста пари ще ме оберат за гражданска,защото ще вземат под внимание че ми е вземана книжката за алкохол-2 промила за 3 месеца и ходих на съд. Но мисля да я направя в ДЗИ, сега съм там и автокаското ми е там и съм доволен за една драскотина на калника -10 см ми изплатиха след 10 дена 145 лв и за горе долу пукнатина на задна броня с големина около 5 см ми дадоха 88 лв
          Това са ти изплатили по КАСКО. Ходи да си чакаш пари по ГО и ще си говориме пак. Така ще те мотат, че си нямаш представа.Колега, кви са тия 2 промила за 3 месеца Вземи ползвай автобус или такси, ще утрепеш някой
          http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
          Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
          FIAT Punto 02' 1.9 JTD
          FIAT Punto 99' 1.7 TD

          Коментар


            #50
            Dodo 155 написа:
            Ходи да си чакаш пари по ГО и ще си говориме пак. Така ще те мотат, че си нямаш представа.
            Мен лично ме "мотаха" 7 месеца...
            1997 Brava 1.6, 16V

            Коментар


              #51
              geshabeli написа:
              vesko написа:
              коцев написа:
              За 38 години зад волана за щастие до сега нямам никакво произшедствие и до сега и 1 лв не съм получавал обещетение. Така че мен напълно ме удолетворява ниската цена. Днеска ходих до Алианц да проуча как е и утре отивам там да се застраховам .За Пунтото е 41лв а за Мерцедеса 54лв :D Така че евала на Алианца.
              здравеите колеги днес си направих застраховка гражданска отговорност в алианс автомобила ми е с двигател 1581 к.с. за цялата година цената е 51 лв. мисля че тази информация ще ви бъде в полза.
              Явно софианци пак духаме супата, пардон.29г. семеен, без ПТП за последните 3 години - 129 лв!!!Що така бе, и аз искам 51 лв.
              Каква ти е колата?
              Tipo 1.4 i.e. Би трябвало да влизам в най-евтината категория отвсякъде...
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #52
                [quote="zgabrovski"]Е те явно тия в Алианц са си заплюли сегмента от хора на средна възраст със семейства, за които дават тия цени за които и коцев пише. А за по-младите явно дават високи цени, но това си е техен бизнес и твой избор. quote] Ако си на местото на застрахователя, замисли се с кои ще бъдеш по-спокоен. "пилотите" и тройно да ги изръсиш, пак ще те набутат петорно , щото са рискови шофьори в доста голям процент. Кой върти гуми като последен идиот...
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #53
                  Мене през лятото три пияндета ми отнесоха предницата на уно-то. Ремонта беше 860 лева, застрахователите ми изплатиха 210 лева. За чий кур моля ви се ми кажете да плащам 200 лева застраховка, след като и за 10 да се застраховам, пак ще дават макс. 20-30% от реалната стойност на ремонта?

                  Коментар


                    #54
                    u1313 написа:
                    Мене през лятото три пияндета ми отнесоха предницата на уно-то. Ремонта беше 860 лева, застрахователите ми изплатиха 210 лева. За чий кур моля ви се ми кажете да плащам 200 лева застраховка, след като и за 10 да се застраховам, пак ще дават макс. 20-30% от реалната стойност на ремонта?
                    И аз два пъти ям тоягата вече. Никакви пари ! Само снасям.
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                    Коментар


                      #55
                      Моята ГО вече е факт. 58 лева в Алианц.
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #56
                        колеги каква ли ще е цената на ГО НА БРАВО 1,6 16v 75kw

                        Коментар


                          #57
                          geshabeli написа:
                          vesko написа:
                          коцев написа:
                          За 38 години зад волана за щастие до сега нямам никакво произшедствие и до сега и 1 лв не съм получавал обещетение. Така че мен напълно ме удолетворява ниската цена. Днеска ходих до Алианц да проуча как е и утре отивам там да се застраховам .За Пунтото е 41лв а за Мерцедеса 54лв :D Така че евала на Алианца.
                          здравеите колеги днес си направих застраховка гражданска отговорност в алианс автомобила ми е с двигател 1581 к.с. за цялата година цената е 51 лв. мисля че тази информация ще ви бъде в полза.
                          Явно софианци пак духаме супата, пардон.29г. семеен, без ПТП за последните 3 години - 129 лв!!!Що така бе, и аз искам 51 лв.
                          Каква ти е колата?
                          kolko konq e kolata

                          Коментар


                            #58
                            никсън написа:
                            колеги каква ли ще е цената на ГО НА БРАВО 1,6 16v 75kw
                            Зависи в коя компания ще я направиш. Алианц май държат най-ниските цени.В "Български Имоти" примерно - е 72лв. (до 1800 кубика).
                            1997 Brava 1.6, 16V

                            Коментар


                              #59
                              никсън написа:
                              geshabeli написа:
                              vesko написа:
                              коцев написа:
                              За 38 години зад волана за щастие до сега нямам никакво произшедствие и до сега и 1 лв не съм получавал обещетение. Така че мен напълно ме удолетворява ниската цена. Днеска ходих до Алианц да проуча как е и утре отивам там да се застраховам .За Пунтото е 41лв а за Мерцедеса 54лв :D Така че евала на Алианца.
                              здравеите колеги днес си направих застраховка гражданска отговорност в алианс автомобила ми е с двигател 1581 к.с. за цялата година цената е 51 лв. мисля че тази информация ще ви бъде в полза.
                              Явно софианци пак духаме супата, пардон.29г. семеен, без ПТП за последните 3 години - 129 лв!!!Що така бе, и аз искам 51 лв.
                              Каква ти е колата?
                              kolko konq e kolata
                              Се’емсе, има ли значение?Или както казах:
                              vesko написа:
                              Би трябвало да влизам в най-евтината категория отвсякъде...
                              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                              Коментар


                                #60
                                vesko написа:
                                никсън написа:
                                geshabeli написа:
                                vesko написа:
                                коцев написа:
                                За 38 години зад волана за щастие до сега нямам никакво произшедствие и до сега и 1 лв не съм получавал обещетение. Така че мен напълно ме удолетворява ниската цена. Днеска ходих до Алианц да проуча как е и утре отивам там да се застраховам .За Пунтото е 41лв а за Мерцедеса 54лв :D Така че евала на Алианца.
                                здравеите колеги днес си направих застраховка гражданска отговорност в алианс автомобила ми е с двигател 1581 к.с. за цялата година цената е 51 лв. мисля че тази информация ще ви бъде в полза.
                                Явно софианци пак духаме супата, пардон.29г. семеен, без ПТП за последните 3 години - 129 лв!!!Що така бе, и аз искам 51 лв.
                                Каква ти е колата?
                                kolko konq e kolata
                                Се’емсе, има ли значение?Или както казах:
                                vesko написа:
                                Би трябвало да влизам в най-евтината категория отвсякъде...
                                Колега, направи си в Софийски имоти, 72 лв е.
                                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X